TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO / Gjyste Vulaj tregon linjat e saj perfekte

Java News - 11.09.2019

Vitet për të duket se janë thjeshtë numra, pasi ajo shfaqet në super formë. Këngëtarja Gyste Vulaj, edhe pse 40-vjeçe, nuk e ka humbur shkëlqimin. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe ...

Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

Tetova Sot - 11.09.2019

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje.

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini

Telegrafi - 11.09.2019

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ...

Për Gjyste Vulajn vitet janë vetëm numër, ekspozon linjat në bikini

Lajmi.net - 11.09.2019

Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur një palë bikini të verdha, në të cilat ...

Gjyste Vulaj çmend me format seksi në bikini

Botasot - 11.09.2019

Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse. Këngëtarja kishte veshur një palë bikini të verdha, në të cilat shfaqi format ...

Gjyste Vulaj ekspozon të pasmet bombastike (FOTO)

Zeri - 11.09.2019

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore. Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop ...