TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Roza Lati feston ditëlindjen mes petalesh dhe nudo

Lajmi.net - 13.06.2018

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen. Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi net.

Roza Lati feston ditëlindjen me një video sensuale, duket mjaft atraktive

Telegrafi - 13.06.2018

Prezantuesja, Roza Lati, gjithnjë sigurohet që të tërheqë vëmendjen. Një prej prezentueseve atraktive të skenës televizive shqiptare, Roza Lati, feston ditëlindjen.

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Mapo - 13.06.2018

Një video e publikuar në rrjetet sociale e moderatores sexy ka befasuar. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar një set mjaft sensual për moderatoren Roza Lati.

Moderatorja shfaqet në një set si asnjëherë më parë, ditëlindja zhvesh Roza Latin

SOT - 13.06.2018

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të ...

“Gëzuar ditëlindjen trëndafil”, moderatorja e njohur shqiptare pozon nudo (Foto)

BalkanWeb - 13.06.2018

TIRANE – Roza Lati imiton aktoren protagonist tek filmi i famshëm hollivudian “American Beauty”. Sot prezantuesja simpatike feston 30-vjetorin e saj dhe me këtë rast ka vendosur të realizojë një set ...

Foto/ Çmendet Roza, i nxjerr të gjitha sheshit për ditëlindje

LajmiFundit - 13.06.2018

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku ...

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Gazeta Express - 13.06.2018

Një video e publikuar në rrjetet sociale e moderatores sexy ka ...

Roza Lati feston ditëlindjen mes petalesh dhe nudo (VIDEO)

Lajm - 13.06.2018

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen. Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi net.

Roza Lati feston ditëlindjen e zhveshur, lakuriq mes petalesh (VIDEO)

LajmiFundit - 13.06.2018

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të ...