TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Biznesmeni i dashuruar i jep 180 mijë paund 37-vjeçares, por i ikën mendja pasi zbulon çfarë i kishte bërë

SOT - 11.02.2019

Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve i kishte dhuruar 180 mijë Paund një gruaje 37-vjeçare me të cilën ishte njohur në “Tinder”, aplikacion që shërben për të krijuar lidhje me persona të ...

Biznesmeni i dashuruar i jep 180 mijë Paund 37-vjeçares, por zbulon se ajo…

Botasot - 12.02.2019

Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve i kishte dhuruar 180 mijë Paund një gruaje 37-vjeçare me të cilën ishte njohur në “Tinder”, aplikacion që shërben për të krijuar lidhje me persona të ...

Biznesmeni i dashuruar i jep 200 mijë euro 37-vjeçares, por zbulon se ajo…

Ina - 12.02.2019

Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve i kishte dhuruar 180 mijë Paund një gruaje 37-vjeçare me të cilën ishte njohur në “Tinder”, aplikacion që shërben për të krijuar lidhje me persona të ...

Gjen dashurinë e jetës dhe i jep 150 mijë paund por një suprizë e hidhur e pret

Albeu.com - 12.02.2019

Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve i kishte dhuruar 180 mijë paund një gruaje 37-vjeçare me të cilën ishte njohur në “Tinder”, aplikacion që shërben për të krijuar lidhje me persona të ...

Gjen dashurinë e jetës dhe i jep 150 mijë paund por…

LajmiFundit - 12.02.2019

Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve i kishte dhuruar 180 mijë paund një gruaje 37-vjeçare me të cilën ishte njohur në “Tinder”, aplikacion që shërben për të krijuar lidhje me persona të ...