TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dhunë ndaj prostitutës, arrestohet kampioni gjerman i biçikletës

Lajmi.net - 10.08.2018

Nuk po gjen paqe ish-çiklisti gjerman Jan Ullrich, një nga legjendat e këtij sporti, që sipas të përditshmes gjermane “Bild” është arrestuar sot në Frankfurt, me akuzën se ka goditur rëndë një ...

Telashet nuk kanë të sosur, Ullrich arrestohet nga policia në Frankfurt

Top Channel - 10.08.2018

Nuk ka paqe për çiklistin gjerman, kampion bote, Jan Ullrich. Ky i fundit pas problemeve me alkoolin dhe drogën, tani nuk po i shmanget dot as drejtësisë.

Abuzoi me një prostitutë, arrestohet në Gjermani fituesi i Tour de France

SuperSport - 10.08.2018

Jan Ullrich nuk gjen paqe. Pas problemeve serioze me alkoolin dhe drogën, shoqëruar me gjendjen depresive, ish-çiklisti gjerman është arrestuar nga policia e Frankfurtit në Gjermani.

Nuk ka paqe për çiklistin e njohur

Botasot - 10.08.2018

Jan Ullrich nuk po gjen dot paqe. Pas shumë problemeve me alkolin dhe drgoën, çiklisti gjerman është arrestuar në Frankfurt. Sipas “Bild” ai akuzohet për dhunë ndaj një prostitute.

Shkëlqimi dhe rënia e një super-ylli të sportit

Mapo - 10.08.2018

Nuk ka paqe për çiklistin gjerman, kampion bote, Jan Ullrich. Ky i fundit pas problemeve me alkoolin dhe drogën, tani nuk po i shmanget dot as drejtësisë.

Abuzoi me një prostitutë, arrestohet në Gjermani fituesi i Tour de France

Durres Lajm - 10.08.2018

Jan Ullrich nuk gjen paqe. Pas problemeve serioze me alkoolin dhe drogën, shoqëruar me gjendjen depresive, ish-çiklisti gjerman është arrestuar nga policia e Frankfurtit në Gjermani.

Arrestohet për dhunë çiklisti i njohur, nuk ka paqe për të

SOT - 10.08.2018

Jan Ullrish nuk po gjen dot paqe. Pas shumë problemeve me alkolin dhe drgoën, çiklisti gjerman është arrestuar në Frankfurt. Sipas “Bild” ai akuzohet për dhunë ndaj një prostitute.

Telashet nuk kanë të sosur, Ullrich arrestohet nga policia në Frankfurt

Botasot - 10.08.2018

Nuk ka paqe për çiklistin gjerman, kampion bote, Jan Ullrich. Ky i fundit pas problemeve me alkoolin dhe drogën, tani nuk po i shmanget dot as drejtësisë.

Abuzimi/Arrestohet në Gjermani fituesi i Tour de France

Java News - 10.08.2018

Jan Ullrich nuk gjen paqe. Pas problemeve serioze me alkoolin dhe drogën, shoqëruar me gjendjen depresive, ish-çiklisti gjerman është arrestuar nga policia e Frankfurtit në Gjermani.