TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të

Almakos - 21.04.2019

Meghan dhe Harry e kanë uruar Mbretëreshën me rastin e ditëlindjes së 93-të. Duka dhe Dukesha e Sussexit i kanë uruar më të mirat Mbretëreshës për ditëlindjen e 93-të, shkruan DailyMail, transmeton ...

Harry dhe Meghan pritet të zhvendosen në Afrikë për tre vjet

Lajmi.net - 21.04.2019

Harry dhe Meghan pritet të zhvendosen në Afrikë me një mision bamirësie që zgjat tre vjet, pas lindjes së fëmijës së tyre. Meghan Markle dhe Princi Harry mund të zhvendosen në Afrikë për dy deri në ...

Pasardhësit e Meghan Markle dhe Princ Harry nuk do marrin titullin mbretëror

Gazeta Express - 20.04.2019

Fëmijët e Meghan Markle dhe Princ Harryt nuk do marrin automatikisht titujt mbretërorë. Ndaj, edhe çifti nuk do thirren ‘Lartësia juaj’ por do marrin titujt ‘Zotëri’ ose ‘Zonjë’.

Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të, kështu e urojnë Harry dhe Meghan

Botasot - 21.04.2019

Meghan dhe Harry e kanë uruar Mbretëreshën me rastin e ditëlindjes së 93-të. Duka dhe Dukesha e Sussexit i kanë uruar më të mirat Mbretëreshës për ditëlindjen e 93-të, shkruan DailyMail.

Harry dhe Meghan pritet të zhvendosen në Afrikë për tre vjet

Botasot - 21.04.2019

Harry dhe Meghan pritet të zhvendosen në Afrikë me një mision bamirësie që zgjat tre vjet, pas lindjes së fëmijës së tyre. Meghan Markle dhe Princi Harry mund të zhvendosen në Afrikë për dy deri në ...

Pak ditë para lindjes, vjen lajmi i keq për fëmijën e Meghan Markle dhe Princ Harry-t

SOT - 19.04.2019

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry janë kthyer në çiftin më të komentuar të momentit, të cilët shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ka lindur Meghan Markle…!

Java News - 19.04.2019

Meghan Markle dhe Princit Harry bëhen prindër në muajin prill, një ngarje kjo që të gjithë poe presin me padurim. Por ndërkohë në median botërore po flitet se bebja e çiftit ka ardhur tashmë në jetë ...

Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të

Lajmi.net - 21.04.2019

Meghan dhe Harry e kanë uruar Mbretëreshën me rastin e ditëlindjes së 93-të. Duka dhe Dukesha e Sussexit i kanë uruar më të mirat Mbretëreshës për ditëlindjen e 93-të, shkruan DailyMail, transmeton ...

Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Antpress - 21.04.2019

Meghan dhe Harry e kanë uruar Mbretëreshën me rastin e ditëlindjes së 93-të. Duka dhe Dukesha e Sussexit i kanë uruar më të mirat Mbretëreshës për ditëlindjen e 93-të, shkruan DailyMail, transmeton ...