TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tritol në Peshkopi, para disa kohësh u është vrarë edhe djali në derë të shtëpisë

Botasot - 08.11.2019

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në Maqellar mëngjesin e sotëm, në familjen e Gaz Kosiqit ku për pasojë ka mbetur i plagosur djali i familjes Kosiqi, Ismaili.

I shpërtheu tritoli në derën e shtëpisë, plagoset 30-vjeçari në Maqellarë. Një vit më pare i vranë vëllanë

Java News - 08.11.2019

Një sasi tritoli është vendosur mëngjesin e ditës së stome në murin e një stalle bagëtish në Maqellarë të Dibrës, në pronësi të Gazmit Kosiqit. Nga shpërthimi i eksplozivit është plagosur djali i tij ...

Plas tritoli në një banesë në Dibër, një vit më parë i ekzekutuan djalin

Albeu.com - 08.11.2019

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Maqellarë. Nga të dhenat e para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi . Abcnews.al mëson se nga shpërthimi ka vetëm dëme ...

Vrasje dhe plagosje, tronditet sërish familja Kosiqi në Dibër

Mapo - 08.11.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur familjen Kosiqi në Maqellarë të Dibrës. Mediat raportojnë se një sasi tritoli ka shpërthyer para vilës së Gëzim Kosiqit.

Shpërthimi me tritol në Dibër, plagoset një 27-vjeçar

BalkanWeb - 08.11.2019

Një i ri ka mbetur i plagosur nga shpërthimi me tritol në Dibër. Mësohet se ai është Ismail Kosiqi, 27 vjeç. Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur është dërguar në spitalin e ...

I vranë djalin një vit më parë, tritol banesës së dibranit

Medial - 08.11.2019

Një shpërthim me tritol ka ndodhur këtë të premte në një banesë në Maqellarë. Vizion Plus mëson se shpërthimi ka ndodhur orët e para të mëngjesit. Tritoli ishte vendosur murin rrethues të banesës së ...

Një vit më parë i vranë djalin, sot i vendosën tritol në banesë

Gazeta Express - 08.11.2019

Ditën e sotme një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës. Raportohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi.

Shpërthim me tritol në një banesë në Dibër, një vit më parë u vra djali

BalkanWeb - 08.11.2019

Shpërthim me tritol në një banesë në Maqellarë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiqi. Nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur dhe policia ka ...

Maqellarë/ Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiqit

Mapo - 08.11.2019

Një shpërthim tritoli është regjistruar sot në banesën e shtetasit Gazmir Kosiqi, në Maqellarë. Një vit më parë, Gazmir Kosiqit i kanë vrarë djalin në derën e shtëpisë.

I vranë djalin 1 vit më parë, tani dibranit i vendosin tritol në banesë

Java News - 08.11.2019

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës Mësohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi.

Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiçit në Dibër, një vit më parë i vranë djalin

Gazeta Tema - 08.11.2019

Shpërthim me tritol në një banesë në Maqellarë të Dibrës. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Mësohet se para një viti Gazmir Kosiçit i kanë vrarë ...

“E thirrën në emër dhe e vranë”/ Një vit pasi humbën djalin, familja terrorizohet nga tritoli, sot eksploziv të atit në ...

SOT - 08.11.2019

Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte, në banesën e familjes që një vit më parë humbën djalin e tyre, i cili mbeti i vrarë po në ...

Plas tritoli në një banesë në Dibër, një vit më parë i ekzekutuan djalin

Tetova Sot - 08.11.2019

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Maqellarë. Nga të dhenat e para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Abcnews.al mëson se nga shpërthimi ka vetëm dëme ...

“E thirrën në emër dhe e vranë”, një vit pasi humbën djalin, sot eksploziv familjes në shtëpi

Durres Lajm - 08.11.2019

Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte, në banesën e familjes që një vit më parë humbën djalin e tyre, i cili mbeti i vrarë po në ...

shpër.th.imi me tritol në Dibër, plagoset një 27-vjeçar

Medial - 08.11.2019

DIBËR Një i ri ka mbetur i plagosur nga shpërthimi me tritol në Dibër. Mësohet se ai është Ismail Kosiqi, 27 vjeç. Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur është dërguar në spitalin ...

Tronditet sërish familja Kosiqi në Dibër, pas vrasjes së djalit të madh një vit më parë, sot i vihet eksploziv përpara ...

SOT - 08.11.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur familjen Kosiqi në Maqellarë të Dibrës. Mediat raportojnë se një sasi tritoli ka shpërthyer para vilës së Gëzim Kosiqit.

Tritol në Peshkopi, para disa kohësh u është vrarë edhe djali në derë të shtëpisë

Top Channel - 08.11.2019

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në Maqellar mëngjesin e sotëm, në familjen e Gaz Kosiqit ku për pasojë ka mbetur i plagosur djali i familjes Kosiqi, Ismaili.