TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqiptari dhe grekja tentojnë të kalojnë kufirin me 61 kg marijuanë. Policia iu gjen dhe armë

BalkanWeb - 13.02.2018

GREQI- Vijojnë operacionet e policisë greke në kufirin me Shqipërinë. Një i tillë është zhvilluar në Kostur ku është ndaluar automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Kapen me drogë dhe armë në makinë, pranga shqiptarit dhe grekes

Java News - 13.02.2018

Policia greke ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptar edhe një greke, pasi janë kapur me një sasi të konsiderueshme droge. Siç bëhet me dije nga mediat e vendit fqinj, operacioni është ...

60 kg drogë, kapet mat shqiptari me të dashurën greke

Albeu.com - 12.02.2018

Policia greke vazhdon me aksionet për kapjen e lëndëve narkotike që vijnë nga Shqipëria. Mediat vendase shkruajnë se gjatë ditës së sotme, një sasi prej më shumë se 60 kg hashash është sekuestruar ...

Shqiptari dhe grekja tentojnë të kalojnë kufirin me 61 kg marijuanë. Policia iu gjen dhe armë

LajmiFundit - 13.02.2018

Vijojnë operacionet e policisë greke në kufirin me Shqipërinë. Policia greke ka ndaluar në Kostur një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër, ku gjatë kontrollit në mjet u gjeten 4 çanta me 50 pako ...

60 kg drogë, kapet mat shqiptari me të dashurën greke

LajmiFundit - 12.02.2018

Policia greke vazhdon me aksionet për kapjen e lëndëve narkotike që vijnë nga Shqipëria. Mediat vendase shkruajnë se gjatë ditës së sotme, një sasi prej më shumë se 60 kg hashash është sekuestruar ...