TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Thanë që u ndanë, Arbana Osmani kapet mat me regjizorin Eduart Grishaj (FOTO)

SOT - 12.06.2019

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj mendohet se janë në një lidhje dashurie prej një kohe jo shumë të gjatë. Pasi kaluan pushimet bashkë, në përfundim të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, në media ...

Arbana Osmani kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn

Gazeta Express - 12.06.2019

Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë. Lajmi.net ka siguruar disa foto të shkrepura rrugëve të kryeqytetit, ku shihet ...

Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në Tiranë

Lajmi.net - 11.06.2019

Arbana Osmani gjatë ditës së sotme është shoqëruar nga Eduart Grishaj, ani pse ende nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen, shkruan lajmi.net. Dyshja janë parë sot në qytetin e Tiranës bashkë, ndërsa ...

Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në Tiranë

Zhurnal - 11.06.2019

Tash e një kohë, Arbana Osmani është komentuar për një lidhje dashurie me Eduart Grishaj. Arbana Osmani gjatë ditës së sotme është shoqëruar nga Eduart Grishaj, ani pse ende nuk e kanë pranuar ...

Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në Tiranë

Zeri - 11.06.2019

Tash e një kohë, Arbana Osmani është komentuar për një lidhje dashurie me Eduart Grishaj. Arbana Osmani gjatë ditës së sotme është shoqëruar nga Eduart Grishaj, ani pse ende nuk e kanë pranuar ...