TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në këtë shtet të botës, 1 litër naftë kushton 1 cent, ndërsa ushqimet janë tmerrësisht shtrenjtë

Lajmi.net - 06.12.2018

Arelis Torres, një pensionere 60 vjecare, shkoi në banakun e një dyqani në Rrugën 72 të Maracaio, qyteti i dytë më i madh i Venezuelës, dhe vendosi unazën e saj të artë në krye të xhamit.

Rusia kundër SHBA-ve, investon 6 miliardë dollarë në Venezuelë

Alsat - 06.12.2018

Presidenti venezuelas, Nicolas Maduro njoftoi sot në Moskë, ku ndodhet për vizitë, se Rusia do të investojë gjashtë miliardë dollarë në sektorin e naftës dhe të minierave në Venezuelë, një vend i ...

Publikohen fotot +18 të vajzës nga Venezuela që po i lë të gjitha nën hije me trupin e saj

Lajmi.net - 05.12.2018

Maria Villalba ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram madje në këtë rrjet social ka edhe disa imazhe lakuriq. Vajza nga Venezuela, Maria Villalba shquhet për linjat trupore, sidomos ...

Putin diskuton me Maduron krizën ekonomike në Venezuelë

Evropaelire - 05.12.2018

Presidenti rus, Vladimir Putin do të takohet në Moskë me liderin e Venezuelës, Nicolas Maduro, në kohën kur shteti i Amerikës Latine është duke u përballur me kaos ekonomik.

Vajza nga Venezuela që me Fotot e saj do t’ju bëjë të harroni Kim Kardashianin

Botasot - 05.12.2018

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht - dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit. Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e ...

OKB kërkon ndihmë për fqinjtë e Venezuelës

Tetova Sot - 04.12.2018

Kombet e Bashkuara kanë thënë të martën se janë duke kërkuar 738 milionë dollarë më 2019 për t’iu ndihmuar shteteve fqinje që të përballen me krizën e miliona refugjatëve dhe migrantëve të Venezuelës ...

Putin diskuton me Maduron krizën ekonomike në Venezuelë

Botasot - 05.12.2018

Presidenti rus, Vladimir Putin do të takohet në Moskë me liderin e Venezuelës, Nicolas Maduro, në kohën kur shteti i Amerikës Latine është duke u përballur me kaos ekonomik.

OKB kërkon ndihmë për fqinjtë e Venezuelës pas krizës së migrantëve

Botasot - 04.12.2018

Kombet e Bashkuara kanë thënë të martën se janë duke kërkuar 738 milionë dollarë më 2019 për t’iu ndihmuar shteteve fqinje që të përballen me krizën e miliona refugjatëve dhe migrantëve të Venezuelës ...

Putin diskuton me Maduron krizën ekonomike në Venezuelë

Medial - 05.12.2018

Presidenti rus, Vladimir Putin do të takohet në Moskë me liderin e Venezuelës, Nicolas Maduro, në kohën kur shteti i Amerikës Latine është duke u përballur me kaos ekonomik.