TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kjo është top 11-shja për vitin 2018 sipas UEFA-s

Alsat - 12.01.2019

UEFA shpall ekipin ideal të vitit 2018, që organizohet për herën e 18-të, ku pjesa më e madhe janë futbollistë nga “Real Madird”. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë ...

UEFA publikon formacionin e vitit

Botasot - 12.01.2019

UEFA publikoi ekipin e vitit i votuar nga tifozët në faqen zyrtare të saj. Në këtë 11-she ëndrrash janë lojtarë nga La Liga, Premier League, Ligue 1 dhe Serie A.

Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018

Lajmi.net - 11.01.2019

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018. Pas një muaj votim, ekipi i vitit 2018 i fansave të UEFA-s është zbuluar.

Fansat  përmes UEFA-s zgjedhin “Top-Formacionin” e tyre për vitin 2018-të

InfoSport - 11.01.2019

Përdoruesit e faqes së internetit të UEFA-s kanë zgjedhur “top-formacionin” e tyre ideal për vitin 2018. Ky votim ka zgjatur pak më shumë se një muaj i hapur dhe përmes kësaj mënyre është përzgjedhur ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo

Telegrafi - 11.01.2019

Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje.

UEFA zgjedh 11-shin e vitit

Zeri - 11.01.2019

Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) ka bërë zgjedhjen e 11-shit më të mirë të vitit 2018, shkruan blic.rs, transmeton zeri.info. Në 110shin më të mirë sipas UEFA0-s janë madje 4 futbollistë të ...

Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018

Medial - 11.01.2019

Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018.

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo

Zhurnal - 11.01.2019

Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje.

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo

Almakos - 11.01.2019

Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje.