TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtare: Kastriot Selmani kalon te Llapi

Telegrafi - 12.06.2019

Kastriot Selmani tashmë ka përforcuar radhët e skuadrës së LLapit, i cili ditë më parë braktisi radhët e Prishtinës. Futbollisti llapjan ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin bardhekaltër ...

Zyrtare: Ish-futbollisti i Prishtinës i bashkohet Llapit

Zeri - 12.06.2019

Kastriot Selmani ka nënshkruar kontratë tre-vjeçare me klubin e vendlindjes së tij, Llapin. Futbollisti llapjan gjatë ditës së sotme ka kryer prezantimin si futbollist i Llapit, raporton Zëri.info.

Llapi përforcohet me Kastriot Selmanin

Koha.net - 12.06.2019

Llapi ka konfirmuar transferimin e mesfushorit Kastriot Selmani, transmeton Koha.net. “Futbollisti llapjan, Kastriot Selmani ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me klubin e vendlindjes së tij, Llapin.

Zyrtare: Kastriot Selmani, futbollisti i radhës që i bashkangjitet KF Llapit

Botasot - 12.06.2019

Futbollisti llapjan, Kastriot Selmani ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me klubin e vendlindjes së tij, Llapin. Gjatë ditës së sotme, Selmani ka kryer prezantimin si futbollist i Llapit.

ZYRTARE: Llapi transferon futbollistin e larguar nga Prishtina

Lajmi.net - 12.06.2019

Selmani, i lindur në Podujevë, ishte pjesë e Prishtinës në kategoritë e reja ndër vite dhe 6 muajt e fundit i shpenzoi te Vushtrria, përcjell lajmi.net.