TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kapen 26 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

Mapo - 16.05.2019

Janë sekuestruar nga policia greke rreth 26 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë. Operacioni i policisë u zhvillua në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë.

Kapen 26 kg në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

BalkanWeb - 16.05.2019

Policia greke ka sekuestruar mbi 26 kg marijuane në kufirin greko-shqiptar. Ky operacion është zhvilluar në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë. Policia greke ka ndaluar mjetin që drejtohej nga një ...

Kapen 26 kg ‘mall’ në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

LajmiFundit - 16.05.2019

Janë sekuestruar nga policia greke rreth 26 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë. Operacioni i policisë u zhvillua në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë.

Kapen dy valixhe me drogë në kufirin greko-shqiptar

Durres Lajm - 16.05.2019

Sekuestrohen mbi 26 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni policor u zhvillua në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë. Policia greke ka ndaluar mjetin që drejtohej nga një grek 56-vjeçar dhe ...

Sërish mall në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit grek

LajmiFundit - 16.05.2019

Policia greke ka sekuestruar mbi 26 kg marijuane në kufirin greko-shqiptar. Ky operacion është zhvilluar në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë. Policia greke ka ndaluar mjetin që drejtohej nga një ...

Sekuestrohen mbi 26 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndalohet 56-vjeçari grek

Java News - 16.05.2019

Sekuestrohen mbi 26 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni policor u zhvillua në Kallpaq, në aksin Kakavijë-Janinë. Policia greke ka ndaluar mjetin që drejtohej nga një grek 56-vjeç dhe ...