TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Remzie Osmani rrëfen takimin e parë me bashkëshortin

Lajmi.net - 14.03.2019

Remzie Osmani, ka kujtuar një moment shumë të rëndësishëm në jetën e saj. Remzie Osmani ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo ...

Kjo është shtëpia luksoze e Remzie Osmanit

Botasot - 14.03.2019

Deri më tani keni pasur mundësi të shihni mënyrën se si jetojnë shumë yje të njohura të estradës. Shtëpi e vetura të bukura. Së fundmi edhe këngëtarja e njohur Remzie Osmani publikon një imazh nga ...

Remzie Osmani marton djalin, zbulon detaje nga dasma

Lajmi.net - 13.03.2019

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani së fundmi ka qenë pjesë e emisionit "Mirage". Në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ajo ka folur për jetën e saj private dhe karrierën ...

Kush nga kolegët do t’i këndojnë në dasmë të djalit? Flet Remzie Osmani

Lajmi.net - 13.03.2019

Remzie Osmani ka dhënë detaje rreth dasmës së djalit. Remzie Osmani në një intervistë për “Mirage”, ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.