TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cuculi: Lamtumirë Kukësi, kënaqësi te vishja fanellën!

Alsat - 14.08.2019

Vetëm pak ditë pasi u largua Shameti, edhe Ardian Cuculi ka vendosur të largohet përfundimisht nga nënkampionët e Shqipërisë. Vetë mbrojtësi e ka konfirmuar diçka të tillë duke falënderuar klubin ...

Edhe Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi

SuperSport - 14.08.2019

“Faleminderit Kukësi, ishte kënaqësi të vesh fanellën tuaj!” Me këtë mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi.

Cuculi konfirmon ndarjen me Kukësin, e ardhmja e paqartë!

InfoSport - 14.08.2019

Futbollisti kërçovarë, Ardian Cuculi i ka dhënë fund qëndrimit të tij te Kukësi. Edhe pse një foto e përbashkët mes tij dhe drejtorit sportiv të Kukësit, Nderim Nexhipi e bërë në Kërçovë gjatë ditës ...