TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

OEMVP: “Vardar Delomit”, kompania më e suksesshme e vitit 2018

Zhurnal - 08.11.2019

Shkup, 8 nëntor, zhurnal.mk – “Vardar Delomit” është përzgjedhur si kompania më e suksesshme për vitin 2018 në ranglistën e Odës Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore për 100 kompanitë më të ...

Këto janë 5 kompanitë më të suksesshme në RMV, sipas OEMVP-së (VIDEO)

Portalb - 08.11.2019

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën ...

Shpallen TOP 100 kompanitë më të suksesshme shqiptare për vitin e kaluar

Shqipmedia - 08.11.2019

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën ...