TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tetovari Bajrami edhe zyrtarisht pjesë e Empolit

InfoSport - 14.08.2019

Futbollisti me origjinë nga Tetova, Nedim Bajrami, ka bërë një hap të madh në karrierën e tij, teksa është prezantuar te skuadra e Empolit, njofton “infOSport.mk”.

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

Alsat - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali.

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Zvicra, transferohet në Itali

Zeri - 14.08.2019

Grasshopper ka zyrtarizuar largimin e futbollit shqiptar Nedim Bajrami. 20-vjeçari ka vendosur që karrierën e tij ta vazhdojë në Itali, saktësisht tek Empoli, shkruan Zëri.info.

Zyrtare: Nedim Bajrami transferohet te Empoli

Telegrafi - 14.08.2019

Mesfushori shqiptar, Nedim Bajrami është lojtari më i ri i klubit italian, Empoli. Shqiptari 20-vjeçar nga Tetova ka bërë hapin e radhës të madh në karrierë.

ZYRTARE: Nedim Bajrami transferohet në Serie B

Lajmi.net - 13.08.2019

Mesfushori ofensivë i lindur në Tetovë, është huazuar te Empoli nga skuadra zvicerane, Grasshoppers, me mundësi blerje në fund të sezonit. Bajrami, 20 vjeçar, ka kaluar karrierën në sektorin e të ...

Futbollisti shqiptar prezantohet te Empoli

Botasot - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është larguar nga Grashopperi. 20 vjeçari karrierën tashmë e ka vazhduar në Itali. Futbollisti shqiptar është transferuar te skuadra italiane, Empoli.

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

Tetova Sot - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali.