TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja e famshme pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Lajmi.net - 03.12.2019

Modelja e njohur, Demi Rose, nuk po i ndalon pozat provokative, shkruan lajmi.net. Ajo së fundmi e ka publikuar një të tillë nga Tajlanda ku duket tejet joshëse e zhveshur. Modelja nuk ngurron asnjëherë të shfaqet e tillë.

Demi vazhdon që të bëj foto nudo

Gazeta Express - 03.12.2019

Demi Rose ka vazhduar që të bëj foto nudo duke pasur një paraqitje seksi derisa ajo ka pozuar gjatë pushimit të saj në Tajlandë…pas ndarjes nga DJ Chris Martinez Ajo ka udhëtuar nëpër botë pasi u nda nga DJ Chris Martinez në tetor.

Demi nga dushi e zhveshur e në Instagram

Syri.net - 03.12.2019

E pamë edhe në këtë gjendje. Demi Rose ka hedhur një fotografi në Instagram dhe meshkujt padyshim që duhet të jenë tërbuar nga imagjinata që kanë mundur ta krijojnë, shkruan Syri Kosova. Kjo se, Demi shihet e zhveshur dhe pak kishte zbuluar pak nga ...

Demi Rose provokon keq, pozon me gjoksin e zbuluar

Lajmi.net - 03.12.2019

Demi Rose gëzon vëmendje të madhe në mediat rozë, kjo për shkak të fotografive që ajo publikon e në të cilat ekspozon asetet trupore, shkruan lajmi.net. Modelja me prejardhje nga Britania ka publikuar një imazh së fundmi në llogarinë e saj, ku kësaj ...

Demi Rose tregon gjoksin para veturës luksoze

Syri.net - 02.12.2019

Demi Rose e bën këtë gjë sa herë i vjen rasti. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar para një veture luksoze, shkruan Syri Kosova. Por, kjo veturë nuk bie në sy, pasi, vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj.

Demi vazhdon që të bëj foto nudo

Zeri - 03.12.2019

Demi Rose ka vazhduar që të bëj foto nudo duke pasur një paraqitje seksi derisa ajo ka pozuar gjatë pushimit të saj në Tajlandë…pas ndarjes nga DJ Chris Martinez Ajo ka udhëtuar nëpër botë pasi u nda nga DJ Chris Martinez në tetor.

Demi Rose pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Gazeta Express - 04.12.2019

Modelja ka provokuar rënd. Modelja e njohur, Demi Rose, nuk po i ndalon pozat provokative. Ajo së fundmi e ka publikuar një të tillë nga Tajlanda ku duket tejet joshëse e zhveshur. Modelja nuk ngurron asnjëherë të shfaqet e tillë.

Demi Rose pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Alb Portali - 04.12.2019

Modelja ka provokuar rënd. Modelja e njohur, Demi Rose, nuk po i ndalon pozat provokative. Ajo së fundmi e ka publikuar një të tillë nga Tajlanda ku duket tejet joshëse e zhveshur. Modelja nuk ngurron asnjëherë të shfaqet e tillë.

Demi Rose pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Botasot - 04.12.2019

Modelja ka provokuar rënd. Modelja e njohur, Demi Rose, nuk po i ndalon pozat provokative. Ajo së fundmi e ka publikuar një të tillë nga Tajlanda ku duket tejet joshëse e zhveshur. Modelja nuk ngurron asnjëherë të shfaqet e tillë.