TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ibrahimovic me deklaratë thumbuese për Ronaldon

Albeu.com - 12.01.2019

Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shumicën e kohës janë kritikuese. Shtatlarti suedez që luan në kampionatin amerikan me skuadrën e Los Angelos Galaxy, ...

Ibrahimoviç ironizon CR7: Pse nuk luan në kategori të dytë

BalkanWeb - 12.01.2019

Ish-futbollisti i Kombëtares së Suedisë, Zlatan Ibrahimoviç, di më së miri të marrë vëmendjen e mediave edhe kur nuk është në fushën e lojës. Fjalët dhe deklaratat e suedezit kanë karakter thumbues, ...

Ibrahimovic sulmon Cristiano Ronaldo-n: Ai flet për sfida, por ato janë gjepura

Gazeta Tema - 12.01.2019

Zlatan Ibrahimovic njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje. Ai aktualisht luan shumë larg Europës, pikërisht në MLS amerikane te LA Galaxy.

Ibrahimoviç ironizon CR7: Pse nuk luan në kategori të dytë

Medial - 12.01.2019

Ish-futbollisti i Kombëtares së Suedisë, Zlatan Ibrahimoviç di më së miri të marrë vëmendjen e mediave edhe kur nuk është në fushën e lojës. Fjalët dhe deklaratat e suedezit kanë karakter thumbues, ...

Ibrahimoviç, tani e ka me Cristiano Ronaldo-n

Java News - 13.01.2019

Duket se këtë herë vërtetë e ka tepruar, por ky është Ibra. Zlatan Ibrahimovic njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje.

Ibrahimoviç sulmon Ronaldon: Shko sfidoje veten në ligën e dytë

InfoSport - 13.01.2019

Zlatan Ibrahimoviç njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje. Ai aktualisht luan shumë larg Europës, pikërisht në ligën amerikane të futbollit (MLS) te ...