TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dash Shehi: Frika më e madhe që kam nga Rama kryeministër

LajmiFundit - 11.02.2019

Në një rrëfim pa dorashka, Dash Shehu politikani që zgjedh të përballet hapur edhe në Kuvend me kryeministrin Rama, i ftuar në studion e “A Shoë” dha një gjykim të tijin për këtë të fundit.

Sulmet për ‘ploncin’, Shehi: I kam dhënë këshilla Ramës

BalkanWeb - 11.02.2019

I ftuar në emisionin “A Show” , deputeti i PD-së Dashamir Shehi ka folur edhe raportin e tij me kryeministrin Edi Rama pas incidenteve në Kuvend. I pyetur nga drejtuesi i emisionit Adi Krasta nëse e ...

Kandidat për Bashkinë e Tiranës? Dash Shehi: Ja kur e vendosim

BalkanWeb - 11.02.2019

TIRANE Ndërsa na ndajnë disa muaj nga zgjedhjet vendore, Partia Demokratike nuk e ka ende një kandidat për bashkinë e kryeqytetit. Në një situatë hipotetike Adi Krasta vendosi përballë Erion Veliajt ...

"Pas sherrit Berisha më bëri ministër, por ja çfarë nuk do ia fal kurrë"

SOT - 11.02.2019

Kreu LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në studion e “A Show” pranon që partia që ai drejton është inekzistente, pra jo grupim i rëndësishëm por kjo gjë nuk e intimidon aspak.Përballë Adi Krastës ai ...

Dash Shehi: PD ka nevojë për korrente, ua kam sugjeruar

BalkanWeb - 11.02.2019

“Partia Demokratike vuan akoma e një hapje reale. Ditën që hapet që ka një debat të brendshëm, që ka korrent brenda një partie të cilën ato e kanë quajtur gjithnjë si dobësia e partisë, unë e kam ...

Shehi flet për ‘çehren e rëndë’. Si ka qenë në gjimnaz

BalkanWeb - 11.02.2019

I ftuar në emisionin “A Show” , deputeti i PD-së Dashamir Shehi foli edhe për kohën e gjimnazit. I pyetur nga moderatori Adi Krasta rreth sjelljes së tij në shkollë, deputeti demokrat vuri në dukje ...

Parti inekzistente? Shehi: Kam pranuar të jem i vogël dhe Dashi

BalkanWeb - 11.02.2019

Deputeti i opozitës Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “A Show” ka folur edhe rreth vendimit tij për të drejtuar LZHK-ën. Shehi tha se nuk ka ambicie për të drejtuar një grupim të rëndësishëm dhe se ...

Dashamir Shehi flet ‘pa filtra’ për pijen: Pa një gotë para…

BalkanWeb - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisioninin “A Show” i ngacmuar për pijen tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra ...

Protesta e opozitës pa afat, Shehi: Do rezistojmë deri në rrëzimin e Ramës

Botasot - 10.02.2019

Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë ...

Protesta e opozitës do të zgjasë! Shehi: Do të rezistojmë deri kur të largohet Rama

Gazeta Express - 10.02.2019

Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie ...

Dash Shehi: Frika më e madhe që kam nga Rama kryeministër

BalkanWeb - 11.02.2019

Në një rrëfim pa dorashka, Dash Shehu politikani që zgjedh të përballet hapur edhe në Kuvend me kryeministrin Rama, i ftuar në studion e “A Shoë” dha një gjykim të tijin për këtë të fundit.

Kandidat për Bashkinë e Tiranës? Flet Dashamir Shehi

SOT - 11.02.2019

Ndërsa na ndajnë disa muaj nga zgjedhjet vendore, Partia Demokratike nuk e ka ende një kandidat për bashkinë e kryeqytetit. Në një situatë hipotetike Adi Krasta vendosi përballë Erion Veliajt një ...

“Berisha më bëri ministër pas sherrit, çfarë nuk do i fal kurrë”

BalkanWeb - 11.02.2019

Dashamir Shehi, kreu LZHK-së i ftuar në studion e “A Show” pranon që partia që ai drejton është inekzistente, pra jo grupim i rëndësishëm por kjo gjë nuk e intimidon aspak.

Befason deputeti i opozitës: Kam pranuar të jem i vogël dhe Dashi

SOT - 11.02.2019

Deputeti i opozitës Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “A Show” ka folur edhe rreth vendimit tij për të drejtuar LZHK-n. Shehi tha se nuk ka ambicie për të drejtuar një grupim të rëndësishëm dhe se ...

Dashamir Shehi flet ‘pa filtra’ për pijen: Pa një gotë para…

Medial - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisioninin “A Show” i ngacmuar për pijen tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra ...

Protesta e opozitës do të zgjasë! Shehi: Do të rezistojmë deri kur të largohet Rama

Tetova Sot - 10.02.2019

Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë ...

Dashamir Shehi flet hapur, tregon cila është gjëja që e frikëson më shumë nga Rama

SOT - 11.02.2019

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka komentuar mënyrën e qeverisjes së Ramës. Shehi nuk heziton të pranojë që diçka e frikëson nga sjellja e tij. I pyetur nga Adi Krasta për sjelljen dhe mënyrën e të ...

"Për të bërë show", Dashamir Shehi flet ‘pa filtra’ për pijen

SOT - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ngacmuar lidhur rreth pijes tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra që nuk thuhen dhe ...

“Ambasadorët e huaj të mos shqetësohen fare”, Shehi zbulon planin “A” të protestës dhe qëllimin e fshehur të opozitës

SOT - 10.02.2019

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi është shprehur se protesta e opozitës së bashkuar do të zgjasë deri në rrëzimin e Ramës nga posti i kryeministrit dhe formimin e një qeverie tranzitore.

Shehi flet ‘pa filtra’ për pijen: Pa një gotë para s’thuhen të gjitha gjërat. Regan ka thënë se SHBA e bënë njerëz me ...

Gazeta Tema - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisioninin “A Shoë” i ngacmuar për pijen tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra ...

Dashamir Shehu flet pa doreza: Duhet një gotë para!

Albeu.com - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi gjithmonë është vënë në shënjestër për shkak të pijes. Në A Shoë, i ngacmuar për këtë cështje tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish pasi sipas tij "një gotë ...

Dashamir Shehu ngacmohet live për marrëdhënien me pijen: Duhet një gotë para…

LajmiFundit - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “A Show” i ngacmuar për pijen tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra ...

Shehi flet hapur për qejfin e tij ndaj pijes: Me një gotë para flet gjëra që nuk thuhen. SHBA-në e bënë njerëz me puro ...

Java News - 11.02.2019

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisioninin “A Show” , teksa ka folur për aktualitetin politik, është ngacmuar për qejfin e tij ndaj pijes. Sheji tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej ...