TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tiranë/ Aksident në rrugën e Elbasanit, makina përplas kalimtaren

LajmiFundit - 12.01.2018

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite te “rruga e Elbasanit në Tiranë. Sipas të dhënave të para, një makinë ka përplasur një grua, e cila po kalonte rrugën. Ajo është dërguar në spital.

Aksident te rruga e Elbasanit, makina përplas këmbësoren

Gazeta Express - 12.01.2018

Një aksident ka ndodhur tek rruga e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një ...

E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje kalimtarin në Shkozet

Albeu.com - 12.01.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë Shkozetit. Një makinë ka përplasur për vdekje një kalimtar dhe është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Aksident i rëndë në Durrës, vdes 50 vjeçari

SOT - 12.01.2018

Nje aksident i rëndë ka tronditur mbrëmjen e kaluar qytetin e Durrësit. Aksidenti me pasojë vdekjen, ka ndodhur në afersi të mbikalimit të Shkozetit. Viktima mendohet se është një burrë 50 vjeç, ...

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Durrës, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

LajmiFundit - 12.01.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Mësohet se aksidenti ka ndodhur rretho orës 00:30 në lagjen nr 14. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është ...

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Durrës, largohet nga vendngjarja

BalkanWeb - 12.01.2018

DURRES – Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kaluar tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 00:30 tek lagjja numër 14, ndërsa viktima është rreth 50 vjeç, por identiteti i ...

VIDEO/ Aksidenti në Shkozet, makina e la të vdekur dhe ia mbathi. Policia jep detajet e viktimës

Durres Lajm - 12.01.2018

Aksidentohet natën për vdekje një person në Durrës Policia e Durrësit ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmë në darkë te mbikalimi i Shkozetit, si dhe përshkrimin e viktimës, i cili ...

Aksident te rruga e Elbasanit, makina përplas kalimtaren

SOT - 12.01.2018

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite te “rruga e Elbasanit në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një grua, e cila po kalonte rrugën. Ajo është dërguar në spital.

Durrës, makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

Java News - 12.01.2018

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kaluar tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 00:30 tek lagjja numër 14, ndërsa viktima është rreth 50 vjeç, por identiteti i tij ende ...

Aksidenti i Shkozetit, çfarë ka mbetur në vendin ku vdiq këmbësori i panjohur (VIDEO)

BalkanWeb - 12.01.2018

DURRES- Ndonëse kanë kaluar gati 10 orë nga aksidenti që i mori jetën një këmbësori të rastësishëm në segmentin rrugor Shkozet-Plepa, në Mbikalimin e Shkozetit, ky i fundit nuk është identifikuar ...

Durrës, shkaktoi aksident të 4-fishtë, përfundon në spital drejtuesi dhe bashkëshortja

Durres Lajm - 11.01.2018

Aksident i frikshëm në Durrës, dy automjete përplasen kokë më kokë (FOTO) Në aksidentin e regjistruar në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës në rrugën e re të portit në Durrës kanë mbetur të ...

Një këmbësor është lënduar më rëndë dhe shtatë më lehtë në aksidente në Shkup

Zhurnal - 11.01.2018

Një këmbësor është lënduar më rëndë dhe shtatë më lehtë në aksidente në Shkup Shkup, 11 janar - Një këmbësor është lënduar më rëndë, ndërsa shtatë persona më lehtë në tre prej gjithsej shtatë ...

Një këmbësor është lënduar më rëndë dhe shtatë më lehtë në aksidente në Shkup

Alb Portali - 11.01.2018

Një këmbësor është lënduar më rëndë, ndërsa shtatë persona më lehtë në tre prej gjithsej shtatë aksidenteve rrugore që në 24 orët e fundit kanë ndodhur në rajonin e Qytetit të Shkupit.