TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk gjen hapësira në ekip, kampioni i Botës gati të transferohet në Turqi

Albeu.com - 12.07.2019

Firma me Andrien Rabiot dhe Aaron Ramsey ka pakësuar shanset që Sami Khedira të vijojë karrierën me Juventusin. Mesfushori gjerman duket se e ka humbur vendin e titullarit në Torino dhe largimi nga ...

Khedira drejt largimit nga Juve, mund të bëhet bashkëlojtar me reprezentuesin kosovar

Zeri - 11.07.2019

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira është duke e konsideruar një ofertë nga Fenerbahce, raporton “Calciomercato.com”. Transferimi i Aaron Ramseyt dhe ai i Adrien Rabiotit mund të bëjë që Khedira të ...

Formacioni me yjet që Juventus i ka transferuar falas

Lajmi.net - 11.07.2019

Kampionët e Italisë këtë verë kanë arritur marrëveshje me dy mesfushorë, të cilit kanë kaluar në Torino falas. Bëhet fjalë për Adrien Rabiot që nga PSG dhe Aaron Ramsey nga Arsenal, janë transferuar ...

Khedira largohet nga Juventus, transferohet në Turqi

Lajmi.net - 11.07.2019

Sipas ‘Sky Sport Italia’, Fener janë duke bërë përpjekje të mëdha për të transferuar mesfushorin gjerman, përcjell lajmi.net. 32 vjeçari pritet të largohet nga Juve këtë verë, pasi i është rritur ...

Fenerbahçe interesohet për Khediran

Koha.net - 11.07.2019

Skuadra elitare e Turqisë, Fenerbahçe ka shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Juventusit, gjermanin Sami Khedira. Lajmi është bërë i ditur të enjten nga mediumet italiane.

Formacioni i mundshëm i Juventusit për edicionin e ri, Aaron Ramsey konsiderohet i paprekshëm

Zeri - 10.07.2019

Kampioni i Italisë, Juventusi ka bërë përforcime të mëdha në këtë afat kalimtar. Njëri prej tyre është edhe mesfushori uellsian, Aaron Ramsey, i cili erdhi nga Arsenali, dhe me të cilin Maurizio ...

Super formacioni me ‘yjet’ që Juventusi i ka transferuar falas (FOTO)

LajmiFundit - 11.07.2019

Juventus ka vazhduar me traditën e vjetër duke nënshkruar falas me yjet e futbollit botëror. Kampionët e Italisë këtë verë kanë arritur marrëveshje me dy mesfushorë, (Adrien Rabiot nga PSG-ja dhe ...