TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agjenda e Kosovës dhe aktiviteteve për dy ndeshjet e nëntorit me Çekinë dhe Anglinë

Telegrafi - 08.11.2019

Kosova gjatë këtij muaji do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit të kualifikimeve për Euro 2020. Më 14 nëntor, Dardanët do të paraqiten në “Doosan Arena” në Plzen, ku do të përballen me rivalin e ...

Euro 2020/ Challandes zbulon listën e “Dardanëve” për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Java News - 08.11.2019

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar sot listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Publikohet lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet vendimtare për EURO 2020

Gazeta Express - 08.11.2019

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kampanjës kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020.

Challandesi, publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Alb Portali - 08.11.2019

Burimi: Challandesi, publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur.

Çallandes zbuloi listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

InfoSport - 08.11.2019

Seleksionuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çallandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e nëntorit në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”.

Challandes zbulon 24 “ushtarët Dardanë” për Çekinë dhe Anglinë

SuperSport - 08.11.2019

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Euro 2020, kundër ...

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Telegrafi - 08.11.2019

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit nëntor. Zvicerani ka ftuar për këto dy takime 24 futbollistë, ku nuk ka ndonjë risi, nga ...

Challandes, njeriu i mrekullive që po bën një popull të ëndërrojë kualifikimin historik

Lajmi.net - 08.11.2019

Këtë sezon, një numër i paparë i trajnerëve zviceranë janë në Bundesligën gjermane, një nga ligat më të mira të futbollit në botë. Me Lucien Favre nga Vaud, aktualisht një nga trajnerët më të kërkuar ...

Kosova, Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Gazeta Tema - 08.11.2019

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor ...

Kosova publikon listën, kjo do të jetë mungesa e madhe

Botasot - 07.11.2019

Përzgjedhësi Bernard Challandes, sot do ta bëjë publike listën e tij me futbollistët e ftuar për ndeshjet e muajit nëntor. Këtë muaj Kombëtarja e Kosovës luan ndaj Çekisë e Anglisë, dy takime ...

Për Challandesin, Kosova tashmë ka arritur triumfin

Koha.net - 07.11.2019

Javën e ardhshme Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë dy ndeshjet më të rëndësishme të kualifikimeve për “Euro 2020”. Më 14 nëntor, në Plzen do të përballet me Çekinë, kurse tri ditë ...

Kosova publikon listën e futbollistëve për sfidat me Çekinë dhe Anglinë

Botasot - 08.11.2019

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 ...

Zyrtare: Bernard Challandes e publikon listën e futbollistëve për ndeshjen me Çekinë dhe Anglinë

Zeri - 08.11.2019

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor në ...

ZYRTARE: Lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

Lajmi.net - 08.11.2019

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 ...

Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Koha.net - 08.11.2019

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, njofton Federata e Futbollit e ...

Kosova publikon listën e lojtarëve për dy sfidat e nëntorit, mungojnë…

Tetova Sot - 08.11.2019

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e nëntorit të vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Challandes zbulon 24 “ushtarët Dardanë” për Çekinë dhe Anglinë

Top Channel - 08.11.2019

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Euro 2020, kundër ...