TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bunjaki: De Biasi hyri në dhomat e hotelit për ta bindur Celinën dhe Kryeziun që të luanin për Shqipërinë

Telegrafi - 09.10.2019

Albert Bunjaki, ish përzgjedhësi i Kosovës ka treguar se Gianni De Biasi dhe asistenti i tij, Paolo Tramezzani gjatë ndeshjes vëllazërore Kosovë-Shqipëri që u luajt në Prishtinë më 2015 kishin ...

Bunjaki: De Biasi hyri në dhomat e hotelit për ta bindur Celinën dhe Kryeziun që të luanin për Shqipërinë

Lajmi.net - 09.10.2019

Kosova luajti një miqësore me Shqipërinë në nëntor të vitit 2015 në Prishtinë, ndeshje e cila mblodhi hiç më pak se 30 mijë shikues, raporton Reporteri.net Takimi përfundoi me rezultat të barabartë ...

Bunjaki: De Biasi hyri në dhomat e hotelit për ta bindur Celinën dhe Kryeziun që të luanin për Shqipërinë

Botasot - 09.10.2019

Albert Bunjaki, trajneri i parë i Kombëtares së Kosovës ka treguar se Gianni De Biasi dhe asisitenti i tij, Paolo Tramezzani gjatë ndeshjes vëllazërore Kosovë-Shqipëri që u luajt në Prishtinë më 2015 ...