TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

Top Channel - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Del traileri i episodit të dytë të sezonit të 8-të të GOT

Kosova Live - 15.04.2019

Traileri për episodin e ardhshëm të “Game of Thrones” ka dalë- dhe ju mund ta shikoni më poshtë. HBO ka zbuluar klubin 50-sekondësh, i cili shfaq Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) duke dalë ...

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

Lajmi.net - 15.04.2019

Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë në punë, për të parë episodin e parë të sezonit të ri të "Game of Thrones". Shefat anembanë Australisë janë paralajmëruar nga stafi se ...

“Froni i Shpatave”, nis sezoni i fundit. Autori: Finalja, surprizë!

Top Channel - 15.04.2019

Adhuruesit e “Game of Thrones” u mblodhën në Nju Jork për të ndjekur bashkë episodin e parë të sezonit të 8 dhe të fundit të serialit televiziv, fitues i çmimeve “Emmy”, i cili ka tërhequr fansa pa ...

Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë me arsyetimin se janë të sëmurë për ta shikuar episodin e ri të “Game of ...

Telegrafi - 15.04.2019

Shefat e kompanive nëpër Australi janë paralajmëruar se do të ketë kërkesa të mëdha për pushim shëndetësor, pasi episodi i parë i sezonit të fundit të “Game of Thrones” emetohet të hënën.

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

Lajmi.net - 15.04.2019

Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e parë të "Game of Thrones", mund ta shihni tani. Seriali i shumëpërfolur “Game of Thrones” ka nisur sezonin e tetë, shkruan lajmi.net.

Premiera e “Game of Thrones” përcakton fazën për udhëtim të egër në finale

Lajmi.net - 15.04.2019

"Game of Thrones" është rikthyer për sezonin e tetë. Sezoni i parafundit i “Game of Thrones” u përcaktua gjerësisht nga sjellja e personazheve kyç – disa takime për herë të parë, të tjerë u ...

Pritjes së gjatë i vjen fundi, sezoni finali i filmit më të shikuar në botë fillon sonte (Detajet)

SOT - 14.04.2019

Sot është një datë e shënuar për serialin e njohur ‘Game of Thrones’, pasi do të trasmetohet sezoni i fundit i tij. Trasmetimi i tij do të fillojë në orën 21:00 të orës lokale të Amerikës Lindore, ...

Si të fitoni para duke shikuar telenovelën ‘Game of Thrones’

Lajmi.net - 14.04.2019

Ndjekësit e telenovelës amerikane 'Game of Thrones' janë në pritje të episodës së parë të sezonit të tetë. Megjithatë, përmes shikimit të episodave, ju përveç se do të ballafaqoheni me dramat që ...

Sonte fillon Game of Thrones, gjithçka që duhet të dini

Gazeta Express - 14.04.2019

Ka kaluar një kohë e gjatë që prej se fansat janë në pritje të serialit më të shikuar të të gjitha kohërave. “Dimri erdhi” dhe fansat tashmë janë nën ethe duke e pritur fillimin e fundit të ‘Game of ...

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

Koha.net - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Përleshjet dhe vdekjet më të përgjakshme në “Game of Thrones” (Foto)

Top Channel - 14.04.2019

Sot nis sezoni final i serialit “Game of Thrones”. Shumëkush do të ulet para televizorit, monitorit të kompjuterit apo ekraneve të laptopëve për të parë premierën e sezonit të fundit të serialit që ...

“Game Of Thrones” po vjen – Çka duhet të dini për publikimin e sezonit të tetë?

Zhurnal - 14.04.2019

Ka qenë një kohë e gjatë që kur sezoni i parafundit i “Game of Thrones” përfundoi – dragonj zombie, luftë dhe dëshirë për pushtet – por ende nuk jemi të sigurt se jemi gati për atë që do të vijë.

Vendet magjike të Irlandës Veriore ku u xhirua “Game of Thrones” (FOTO)

Portalb - 14.04.2019

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë, ...

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

Almakos - 15.04.2019

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’ Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë në punë, për të parë episodin e parë të ...

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të 'Game of Thrones'

Zeri - 15.04.2019

Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e parë të "Game of Thrones", mund ta shihni tani. Seriali i shumëpërfolur “Game of Thrones” ka nisur sezonin e tetë.

Premiera e “Game of Thrones” përcakton fazën për udhëtim të egër në finale

Botasot - 15.04.2019

"Game of Thrones" është rikthyer për sezonin e tetë. Sezoni i parafundit i “Game of Thrones” u përcaktua gjerësisht nga sjellja e personazheve kyç – disa takime për herë të parë, të tjerë u ...

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

Gazeta Express - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Fotogaleri/ Zbuloni vendet magjike ku u xhirua ‘Game of Thrones’

Mapo - 15.04.2019

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Ndërkohë që sezoni i fundit po fillon, hidhini një sy vendeve magjike në ...

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

Zhurnal - 15.04.2019

Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë në punë, për të parë episodin e parë të sezonit të ri të "Game of Thrones". Shefat anembanë Australisë janë paralajmëruar nga stafi se ...

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

Almakos - 15.04.2019

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones” Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e parë të “Game of Thrones”, mund ta shihni tani.

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

Durres Lajm - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

Botasot - 15.04.2019

Shefat anembanë Australisë janë paralajmëruar nga stafi se janë sëmurë, për ta parë episodin e parë të sezonit final të “Game of Thrones”, që doli të hënën, shkruan DailyMail.

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones” (FOTO)

Medial - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

Botasot - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

Tetova Sot - 15.04.2019

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.

Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"?

Albeu.com - 16.04.2019

"Game of Thrones " është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin.