TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Inter më në fund arrin marrëveshje për Barella

Lajmi.net - 11.07.2019

‘Sky Sport Italia’ raporton se Inter dhe Cagliari janë pajtuar për transferimin e Barella në një marrëveshje që përfshin 45 milionë euro, transmeton lajmi.net.

Më në fund arrihet marrëveshja, Barella te Interi për 45 milionë euro

Gazeta Express - 11.07.2019

Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon.

Thuajse e kryer, Barella shkon te Interi

Zeri - 11.07.2019

Mesfushori i Cagliarit, Nicolo Barella është afër kalimit te Interi për 45 milionë euro në formë huazimi me obligim të blerjes, raporton “Gianlucadimarzio.com”.

Barella arrin në Milano, nesër vizitat mjekësore te Interi

Telegrafi - 11.07.2019

Inter dhe Cagliari më në fund kanë arritur marrëveshjen përfundimtare për Nicolo Barellan. Talenti italian ka insistuar për t’iu bashkuar Interit dhe tanimë dëshira e tij është realizuar.

E kryer, ylli i Serisë A te Interi për 45 milionë euro

Albeu.com - 11.07.2019

Interi dhe Cagliari kanë arritur marrëveshjen e shumëpritur për Nicola Barellan. Dy klubet kanë arritur akordin përfundimatar për një huazim me detyrim blerje për një shumë rreth 45 milionë euro .

E kryer, Barella tek Interi për 45 milionë euro

SuperSport - 11.07.2019

Mbyllet seria e fundit e telenovelës “Barella”. Futbollisti 22-vjeçar mund të konsiderohet që tani lojtar i Interit. Zikaltrit kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Cagliarin pas negociatave të vështira ...

Inter-Barella çështje orësh, ja kush po e pengon zyrtarizimin

Botasot - 10.07.2019

Teksa priten lajme nga Anglia ku Ausilio ka shkuar për të takuar drejtuesit e Manchester United për Romelu Lukakun, mesa duket ka zhvillime të reja në Milano për Nicolo Barella.

Inter arrin marrëveshje për Barella

Botasot - 11.07.2019

Skuadra e Inter më në fund ka arritur marrëveshje me lojtarin e Cagliari, Nicolo Barella. ‘Sky Sport Italia’ raporton se Inter dhe Cagliari janë pajtuar për transferimin e Barella në një marrëveshje ...

Punë e kryer, Barella lojtar i Interit

Gazeta Express - 10.07.2019

Interi pritet ta bëjë zyrtare blerjen e Nicolo Barellas brenda pak orëve, pasi klubi i tij Cagliari e ka pranuar ofertën prej 40 milionë euro plus 10 milionë të tjera në bonuse të ndryshme.

Ndizet merkato e Interit, e kryer për Barellan, Lukaku?

BalkanWeb - 10.07.2019

Pas sondazheve të shumtë, objektivave të deklaruar publikisht, në shtëpinë e Interit është momenti i zyrtarizimeve. Në të njëjtën kohë, Antonio Conte është duke stërvitur qetësisht grupin që ka në ...