TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”

Botasot - 11.09.2019

Capital T ka filluar numërimin deri në koncertin që do ta mbajë në Tiranë. Së fundi, reperi është pritur në takim nga kryebashkiaku u Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ofroi mbështetje për koncertin ...

Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”

Lajmi.net - 11.09.2019

Capital T ka filluar numërimin deri në koncertin që do ta mbajë në Tiranë, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi është pritur në takim nga kryebashkiaku u Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ofroi ...

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn

Telegrafi - 11.09.2019

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Botasot - 11.09.2019

Capital T ishte prezent në St’Mary. Kosova mbrëmë u mposht nga kombëtarja angleze por nuk u gjunjëzua dhe i shënoi tre gola skuadrës së Gareth Southgate.

Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Lajmi.net - 10.09.2019

Kosova sot u mposht nga kombëtarja angleze por nuk u gjunjëzua dhe i shënoi tre gola skuadrës së Gareth Southgate, shkruan lajmi.net. Në tribunat e St’Maryt ishte edhe Capital T i cili bashkë me Ilir ...

Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të sotme të Kosovës dhe Shqipërisë

Zeri - 11.09.2019

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë, shkruan Zëri.info.

Florian Marku, Ilir Latifi dhe Capital T pozojnë në Southampton me flamurin e Kosovës dhe atë kombëtar – atje takojnë ...

Telegrafi - 11.09.2019

Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes.

Shkon në Angli Capital T në përkrahje të Kosovës

InfoKosova - 10.09.2019

Capital T ka shkuar në Angli për ta përkrahur Kosovën. Sot luhet ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë. E nga atje Capital T po na ofron pamje. Sonte kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë ndeshjen më të ...

Capital T dhe Ilir Latifi në stadiumin e Southamptonit në mbështetje të Kosovës

Lajmi.net - 10.09.2019

Sonte futbollistët e përfaqësueses së Kosovës do të luajnë kundër atyre të Anglisë, shkruan lajmi.net. Ndeshja do të mbahet në stadiumin e Southamptonit “St. Mary’s” dhe fillon në orën 20:45.

‘Gati për luftë’, Capital T mbërrin në Angli për të mbështetur Kosovën

Tetova Sot - 10.09.2019

Në mbrëmjen e sotme kombëtarja e Kosovës do të përballet me Anglinë. Ndeshja do të mbahet në stadiumin e Southamptonit. Shumë shqiptar kanë marrë rrugën drejt Britanisë për të parë Kosovën, e një ...

Ç’po ndodh mes Ryvës dhe Capital T? Dyshja e bëjnë këtë gjë para të gjithëve!

InfoKosova - 10.09.2019

Ryva Kajtazi dhe Capital T sot janë në qendër të vëmendjes publike, shkruan “InfoKosova”. Dyshja përveç artit në mënyrat e tyre që e bëjnë mirë, sot i shohim edhe bashkë.