TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sekuestrohen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit

Top Channel - 12.10.2017

Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, ...

Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë

ABC News - 12.10.2017

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 50-vjeçar nga fshati Kurtëz, pasi në shtëpinë e tij u gjetën 64 kg kanabis. Ai është Muharrem Mimo nga fshati Kurtëz dhe droga ishte e paketuar gati për tu ...

Sekuestrohet 64 kg hashash në Memaliaj, arrestohet poseduesi

Koha.net - 12.10.2017

Goditet një rast i “Prodhim dhe shitje e lëndës narkotike” në Gjirokastër, ku janë sekuestruar 64 kg lëndë Cannabis Sattiva. Droga u gjet në banesën e shtetasit Muharrem Mino 50 vjeç, në fshatin ...

Sekuestrohen 64 kg kanabis në banesën e një 50-vjeçari

Ora news - 12.10.2017

Policia e Memaliajt ka sekuestruar një sasi prej 64 kilogramë kanabis sativa, ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë.

Tenton të përdhunojë 59-vjeçaren, prangoset memalioti

Java News - 12.10.2017

Një 56-vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga policia nën akuzën e përdhunimit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K.A., i cili tentoi të kryejë marrëdhënie me shtetase 59-vjeçare V.F.

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

Top Channel - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rabie të Memaliajt, ku Kastriot Ahmeti, u ndalua nga shërbimet e stacionit të ...

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

Botasot - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të ...

Tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me një 59-vjeçare, arrestohet

Ora news - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia e Memaliajt pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie me dhunë me një grua 59-vjeçare. Në pranga u vu shtetasi Kastriot Ahmeti banues në fshatin Rabie në ...

Çmendet 56-vjeçari në Memaliaj, tenton të përdhunojë bashkëfshataren (Emri)

BalkanWeb - 12.10.2017

MEMALIAJ -Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Memaliaj, ku një 56 vjeçar tentoi të përdhunonte një 59-vjeçare. Burime zyrtare nga policia e Gjirokastrës bënë me dije se bëhet fjalë për Kastriot ...

Tenton të përdhunojë një grua, pranga gjirokastritit

Botasot - 12.10.2017

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga ditën e sotme një 56-vjeçar, pasi ka tentuar të përdhunojë një grua. Siç bëhet e ditur nga policia I arrestuari është Kastriot Ahmeti, 56 vjeç, banues në ...

Tenton të përdhunojë gruan më të madhe se vetja, bie në pranga

Durres Lajm - 12.10.2017

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të rritur, policia ndalon autorin 56-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në Memaliaj, ku u ndalua shtetasi Kastriot Ahmeti, 56 vjeç, banues në ...

Sekuestrohen 64 kg kanabis, arrestohet 50-vjeçari në Memaliaj

SOT - 12.10.2017

Një sasi droge prej 64 kilogramësh kanabis sativa është sekuestruar në Memaliaj ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë.

Qëllohet me armë zjarri ndaj një automjeti në Gjirokastër, një i plagosur

ABC News - 11.10.2017

Një 25 vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u qëllua me armë zjarri gjatë kohës që po lëvizte me një automjet në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor rural Buz-Memaliaj pranë ...

Pritë me armë/ Autori qëllon makinën në ecje, plagoset 25-vjeçari në Memaliaj

BalkanWeb - 11.10.2017

GJIROKASTËR- Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë një prite me armë në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia ...

Sulmohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

Java News - 11.10.2017

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ...

Qëllohen me armë dy persona që udhëtonin me makinë, një i plagosur

Durres Lajm - 11.10.2017

Një 22-vjeçar është qëlluar me armë zjarri në fshatin Buzë të Memaliajt. I riu ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

Telegrafi - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të ...

Çmendet 56-vjeçari, i hyn në banesë bashkëfshatares dhe tenton ta përdhunojë

Java News - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Memaliaj, ku një 56 vjeçar tentoi të përdhunonte një 59-vjeçare. Burime zyrtare nga policia e Gjirokastrës bënë me dije se bëhet fjalë për Kastriot Ahmeti, ...

Sekuestrohen 64 kg kanabis në banesën e 50-vjeçarit

Durres Lajm - 12.10.2017

Policia ka sekuestruar një sasi prej 64 kilogramë kanabis sativa, ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e ...

Atentat me kallashnikov ndaj futbollistit shqiptar

Durres Lajm - 12.10.2017

Futbollisti Dionis Mema mbeti i plagosur natën e kaluar, gjatë kohës që po lëvizte me një automjet në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e të mërkurës në aksin rrugor rural Buz-Memaliaj pranë ...

Dy persona qëllohen me armë ndërsa lëviznin me Ford, plagoset njëri

Ora news - 11.10.2017

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford me ...

Qëllohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

Botasot - 11.10.2017

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ...

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

Mapo - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rabie të Memaliajt, ku Kastriot Ahmeti, u ndalua nga shërbimet e stacionit të ...

Tenton të përdhunojë bashkëfshataren, 56-vjeçari nga Memaliaj e pëson keq

LajmiFundit - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Memaliaj, ku një 56-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Sipas burimeve zyrtare të policisë së Gjirokastrës, bëhet fjalë për shtetasin ...

Kapen 64 kg kanabis në Memaliaj, arrestohet 50-vjeçari

Albeu.com - 12.10.2017

Policia ka sekuestruar 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj . Në pranga ka rënë shtetasi me inicialet M.M, 50 vjeç. Njoftimi i policisë Memaliaj .

Gjirokastër, qëllohet në makinë gjatë ecjes, plagoset 25-vjeçari

LajmiFundit - 11.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj, ku një i ri është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia ...

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

Alb Portali - 12.10.2017

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të ...

Memaliaj, tentoi të përdhunojë bashkëfshataren, pranga 56-vjeçarit

SOT - 12.10.2017

Një 56 vjeçar është vënë në pranga pasi tentoi të përdhunonte një 59-vjeçare. Burime zyrtare nga policia e Gjirokastrës bënë me dije se bëhet fjalë për Kastriot Ahmeti, banues në fshatin Rabie.

Fshihte 64 kg kanabis në banesë, pranga 50-vjeçarit në Memaliaj (Video)

BalkanWeb - 12.10.2017

MEMALIAJ – Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit të policisë është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, ...

Atentat në Memaliaj - Dy persona qëllohen me armë ndërsa lëviznin me Ford, plagoset njëri

Botasot - 11.10.2017

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford me ...

Plot 64 kg kanabis sekuestrohen në Memaliaj, arrestohet 50-vjeçari

LajmiFundit - 12.10.2017

Plot 64 kg kanabis sekuestrohen në Memaliaj, arrestohet 50-vjeçari Të paktën 64 kilogramë kanabis janë sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj, ku në pranga rënë shtetasi me inicialet M.M, 50 ...

Plagoset me armë 25-vjeçari në Memaliaj, në kërkim autori

SOT - 11.10.2017

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë ditës së sotme në Memaliaj si pasojë e një prite një person ende i paindentifikuar. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- ...

Pritë me armë/ Autori qëllon makinën në ecje, plagoset 25-vjeçari në Memaliaj

Mapo - 11.10.2017

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë një prite me armë në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia Memaliaj.

Atentat me armë zjarri në Memaliaj, plagoset 25-vjeçari

Albeu.com - 11.10.2017

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Memaliaj . Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me ...

Atentat me armë zjarri ndaj të riut

Lajmi.net - 19.12.2017

Rreth orës 18.05, Policia bën me dije së është njoftuar se në Spitalin Rajonal të Korçës, ka shkuar i plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi M.Z, rreth 39 vjeç, banues në Korçë.