TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet

Albeu.com - 11.09.2019

jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje.

Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet, ajo vajzë të mbledhë mendjen!

SOT - 11.09.2019

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje.

Vjehrra rrah nusen se i kërkoi ujë

Zeri - 11.09.2019

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje.

Rrahën nusen se i kërkoi ujë! Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen

Gazeta Express - 11.09.2019

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje.

Rrahën nusen në Shqipëri se i kërkoi ujë! Vjehrra: Ajo vajzë të mbledhë mendjen!

Botasot - 11.09.2019

ELBASAN– Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje.