TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Griezmann: Do më pëlqente Reali ose Barça

Top Channel - 21.03.2017

Antoine Griezmann është një nga futbollistët më në formë të momentit dhe me golat e tij po udhëheq Athletico Madrid drejt sukseseve. Sulmuesi francez ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha ...

Real apo Barca, Griezmann befason me përzgjedhjen

Lajmi.net - 20.03.2017

Antoine Griezmann do të jetë emri më i përfolur i afatit kalimtar veror që po vjen. Ylli francez po kërkohet nga disa skuadra të mëdha evropiane, por më seriozja deri më tani, duket Manchester United.

Griezman: Ëndërr të luash për Barcelonën ose Real Madridin, por jo njëherë

Telegrafi - 20.03.2017

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës.

Griezmann paralajmëron kalimin në Barcelonë ose Real (Foto)

Gazeta Express - 20.03.2017

​Antonie Griezmann nuk e ka përjashtuar mundësinë që të transferohet në Barcelonë ose Real ...

Griezman: Ëndërr të luash për Barcelonën ose Real Madridin, por jo njëherë

Almakos - 20.03.2017

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës.

Griezmann shuan zërat e merkatos: Do të mbetem në Madrid

Top Channel - 19.03.2017

Pavarësisht ofertave të majme dhe këmbënguljes së vazhdueshme, sidomos nga Manchester United, Antoine Griezmann e ka shtuar besimin e tifozëve se do të mbetet tek Atletico Madrid, të paktën edhe për ...