TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Nuk i lë shqiptarët në baltë”, Basha: Mjerë ata që do prekin votën

Mapo - 08.11.2019

Nga Kruja, Lulzim Basha ka deklaruar sërish se PD po përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Kreu demokrat tha se kushdo që do tentojë të prekë votën e shqiptarëve do ta pësojë rëndë.

"Unë kam një tjetër garanci", Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë: Mjerë ata që prekin...

SOT - 08.11.2019

Kryedemokrati Lulzim Basha tha se do shkojmë në zgjedhje dhe nuk do ti lërë në baltë shqiptarët. Ai shtoi se nuk do guxojë njeri të prekë votën e shqiptarëve dhe kjo është garancia që jep.