TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I kërkoi ndihmë të atit, zbardhet telefonata e fundit që bëri para se ta ekzekutonin 23-vjeçarin (Detaje të reja)

SOT - 13.08.2019

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Florian Selimit, 23-vjeçarit në Fier. 23-vjeçari u vra me thikë një ditë më parë pas një sherri me dy të rinj dhe u gjet i pajetë në një kanal.

Zbulohet telefonata e fundit e Florian Selimit para se ta vrisnin

Albeu.com - 13.08.2019

anë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 23- vjeç arit, Florian Selimit, i cili u ekzekutua me thikë mëngjesin e djeshëm në Fier. Burime nga policia thanë se i riu kishte ndaluar anash rrugës për të ...

E FUNDIT/ Arrestohen vrasësit e Florian Selimit

Albeu.com - 13.08.2019

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23 vjeç arit në fshatin Hamil duke arrestuar dy persona të dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë ...

Fier, ndalohen dy persona të dyshuar për vrasjen e një 23 vjeçari

RTSH - 13.08.2019

Policia njoftoi se ka ndaluar dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi mbrëmjen e 11 gushtit. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës ...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit, policia arreston 2 autorët e dyshuar

Botasot - 13.08.2019

Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, ...

Vrasja e 21-vjeçarit në Fier, arrestohen 2 autorët

ABC News - 13.08.2019

Dy të rinj janë arrestuar për vrasjen e 21 vjeçarit në Hamil të Fierit. Ata janë S.S 26 vjeç dhe K.M 20 vjeç nga fshati Sulaj, bashkëfshatar me viktimën.

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, policia arreston dy të dyshuar

Gazeta Tema - 13.08.2019

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 ...

Vrasja e 23-vjeçarit/ “Eja më ndihmo”, babai tregon telefonatën e fundit me të birin

Durres Lajm - 14.08.2019

Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në fshatin Sulaj të Fierit. Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, tanimë ka dy ...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, pranga dy autorëve

Durres Lajm - 13.08.2019

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar, dyshimet e para për vrasje Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar.

“Eja më ndihmo” Babai zbardh telefonatën e fundit me të birin, përpara se ta vrisnin me thikë

Botasot - 14.08.2019

Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në fshatin Sulaj të Fierit. Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, tanimë ka dy ...

"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin

Albeu.com - 14.08.2019

Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në fshatin Sulaj të Fierit. Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, tanimë ka dy ...