TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E FUNDIT/ Kapet anëtari i 40-të i bandës së Met Kananit

LajmiFundit - 15.03.2019

Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër të operacionit “Precizioni”. Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar ...

Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

Top Channel - 15.03.2019

Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit. Ai është 36-vjeçari G.V.

Kapet 36-vjeçari fierak, pjesë e bandës së Met Kananit

BalkanWeb - 15.03.2019

Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, ...

Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

Botasot - 15.03.2019

Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit. Ai është 36-vjeçari G.V.

Ngushtohet rrethi, bëhen arrestime të tjera në bandën e 'Eskobarit shqiptar'

SOT - 15.03.2019

Një tjetër person është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit të koduar ‘Precizioni’. Sipas policisë është arrestuar G.V, 36 vjeçar, banues në Fier.

Operacioni Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

LajmiFundit - 15.03.2019

Policia njoftoi diten e sotme se një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga të premten. Mësohet se 36-vjeçari G.V.