TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

LSI: Qeveria e krimit përbalt vendin

Top Channel - 15.05.2019

Ish-deputeti i LSI-së Luana Rama në në një dalje për mediat u ndal te artikulli i gazetës gjermane “Bild” për vendin tonë, ku përmes një artikulli Shqipëria pasqyrohej si vend kaotik nën drejtimin e ...

“Vendi kaotik në duar gangsterrësh”, Nishani: E turpshme

BalkanWeb - 15.05.2019

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar përmes një postimi në facebook, mbi shkrimin e gazetës gjermane “Bild”. “Gazeta e madhe dhe influente në Gjermani, BILD shkruante dje : “…Shqipëria është ...

“Vendi në duar të bandave”, Rama:Në luftë për të larguar të keqen

BalkanWeb - 15.05.2019

Ish-deputeti i LSI-së Luana Rama në në një dalje për mediat u ndal te artikulli i gazetes gjermane “Bild” për vendin tonë. Rama, tha se Shqipëria nuk e meriton të jetë në duar gangsterësh dhe se ...

‘Shtet gangsterash’: Reagon ish-ministri i intervistuar nga Bild

Mapo - 15.05.2019

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, publikoi një shkrim për situatën në Shqipëri, me akuza të forta ndaj qeverisjes së Edi Ramës, duke shkaktuar një valë reagimesh në Tiranë.

Shembulli i një vendi kaotik në duar gangsterësh

Mapo - 14.05.2019

Nga Peter Tiede, BILD Flakë, bomba tymuese, trazira në rrugë, demonstrata masive çdo javë: Shteti ballkanik, Shqipëria, zhytet në kaos. Gjatë ditëve të fundit, gjatë protestave kundër qeverisë në ...

“Bomba” e gazetës “Bild” për Ramën, me “profesorin e respektuar” Ylli Manjani dhe “hulumtuesin” Basir Çollaku

Gazeta Tema - 14.05.2019

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim për protestat e opozitës shqiptare në Tiranë. Ajo shkruan se Shqipëria po digjet, sepse Rama e ka kthyer në një shtet mafioz.

LSI: Qeveria e krimit përbalt vendin

Botasot - 15.05.2019

Ish-deputeti i LSI-së Luan Rama në në një dalje për mediat u ndal te artikulli i gazetës gjermane “Bild” për vendin tonë, ku përmes një artikulli Shqipëria pasqyrohej si vend kaotik nën drejtimin e ...

Nishani: Vendi kaotik në duar gangsterrësh, e turpshme për të gjithë ne

Albeu.com - 15.05.2019

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar përmes një postimi në facebook, mbi shkrimin e gazetës gjermane “ Bild ”. “Gazeta e madhe dhe influente në Gjermani, BILD shkruante dje : “…Shqipëria është ...

‘Shtet gangsterash’/ Reagon ashpër Ylli Manjani pas intervistës nga e përditshmja më e madhe gjermane, shkrimi shkaktoi ...

SOT - 15.05.2019

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, publikoi një shkrim për situatën në Shqipëri, me akuza të forta ndaj qeverisjes së Edi Ramës, duke shkaktuar një valë reagimesh në Tiranë.

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

Gazeta Express - 14.05.2019

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet ...

“BILD” një shkrim kundër Ramës me prononcimet e ish-Ministrit Manjani dhe gazetarit Çollaku

Java News - 14.05.2019

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim për protestat e opozitës shqiptare në Tiranë. Ajo shkruan se Shqipëria po digjet, sepse Rama e ka kthyer në një shtet mafioz.

"Duhet të kishte dhënë dorëheqje", Rama jep alarmin

SOT - 15.05.2019

Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama nuk mendon se kriza politike dhe protestat e opozitës, cënojnë imazhin e vendit. Në një deklaratë për mediet, Luan Rama është shprehur se Rama nuk është aspak i ...

“Vendi kaotik në duar gangsterrësh”, Nishani: E turpshme

LajmiFundit - 15.05.2019

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar përmes një postimi në facebook, mbi shkrimin e gazetës gjermane “Bild”. “Gazeta e madhe dhe influente në Gjermani, BILD shkruante dje : “…Shqipëria është ...

Dosja 184/ Gazeta publikon telefonatën e Ramës: Po, shef, gjithçka siç e kemi diskutuar

LajmiFundit - 14.05.2019

Një ditë pas vetëofrimit të dy zyrtarëve të CDU/CSU për të ndihmuar në zgjidhjen e krizës politike në Shqipëri, ka reaguar edhe prestigjozja gjermane “Build”.

LSI: Shqipëria nuk mund të qeveriset nga gangsterë si Rama, por nga njerëz të ndershëm e punëtorë si ne dhe ata të PD

Gazeta Tema - 15.05.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster ...

Gazeta gjermane nxin imazhin e Ramës, ja telefonata që e publikoi

Albeu.com - 14.05.2019

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama . Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës , e ...

Mazhoranca e opozita “luftë” deklaratash, PS akuza PD e LSI se po lobojnë në arenën ndërkombëtare për të nxirë ...

SOT - 16.05.2019

Mazhoranca dhe opozita kanë nisur dje një betejë deklaratash në distancë. PD e LSI nisën një valë akuzash të martën, duke u bazuar te një shkrim i gazetës gjermane “Bild”.

‘Bomba’ e gazetës gjermane Bild: Telefonata e Ramës në ‘Dosjen 184’

Botasot - 14.05.2019

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës, e ...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

BalkanWeb - 14.05.2019

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet ...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

Ina - 15.05.2019

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet ...

Shqipëria, shembulli i një vendi kaotik në duar gangsterësh

Telegrafi - 15.05.2019

Peter Tiede Flakë, bomba tymuese, trazira në rrugë, demonstrata masive çdo javë: Shteti ballkanik, Shqipëria, zhytet në kaos. Gjatë ditëve të fundit, gjatë protestave kundër qeverisë në kryeqytet, ...