TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas grabitjes së bujshme të armëve, ndodh e papritura në zonën Pashalimanit

SOT - 11.02.2019

Ndërkohë që më 11 janarit të 2019, në bazën e Pashalimanit u vodhën dy arka me granata dhe 3 armë të llojit automatike, një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur sot në këtë zonë.

Zjarr në një kodër në Orikum të Vlorës

ABC News - 11.02.2019

Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një kodër në Orikum të Vlorës. Nga raportimet e deritanishme nuk ka dëme, por aty pranë vendit të ngjarjes ka banesa dhe lokale.

Zjarr pranë bazës së Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

BalkanWeb - 11.02.2019

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga ...

Zjarr i madh në Orikum, në rrezik janë…

Top Channel - 11.02.2019

Zjarr i përmasave të mëdha në zonën e Orikumit. Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre ka marrë flakë. Zjarri është ndihmuar edhe nga era e fuqishme.

Zjarr në Orikum, flakët rrezikojnë banesa dhe lokale

Botasot - 11.02.2019

Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë.

Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

Java News - 11.02.2019

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga ...

Zjarr në Orikum, flakët rrezikojnë banesa dhe lokale

Koha.net - 11.02.2019

Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë, ...

Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

Botasot - 11.02.2019

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga ...