TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prezantuesja shkarkohet “live” gjatë emisionit

SOT - 13.06.2018

Një aktore dhe prezantuese kuvajtiane u pushua nga puna në transmetim direkt. Amal Al Awadhi po prezantonte një program me lojëra televizive, më herët gjatë kësaj jave, kur iu komunikua se ishte e ...

Shkarkohet nga puna prezantuesja televizive, shkaku i veshjes

Lajmi.net - 13.06.2018

Një prezantuese televizive është shkarkuar nga puna pasi shikuesit janë ankuar për veshjen e saj të 'papërshtatshme'. Amal Al-Awadhi, 29 vjeç, ishte në mes të emisionit i cili transmetohej direkt në ...

Shikuesit ankohen për veshjen e saj të “papërshtatshme”, prezantuesja e Kuvajtit pushohet nga puna (Foto/Video)

Telegrafi - 13.06.2018

Prezantuesja e një spektakli televiziv në Kuvajt është pushuar nga puna, pasi shikuesit ishin ankuar për veshjen e saj. Amal Al-Awadhi, 29-vjeç, ishte ende në transmetim të drejtpërdrejtë, kur dëgjoi ...

Pushohet live në transmetim moderatorja e njohur, arsyeja është e pabesueshme

LajmiFundit - 13.06.2018

Keni dëgjuar ndonjëherë që një prezantues të pushohet nga puna gjatë transmetimit live? Duket e çuditshme, por kjo ka ndodhur vërtetë. Gjatë një transmetimi direkt lojërash në Kuvajt, teksa ...

Prezantuesja shkarkohet “live” gjatë emisionit dhe…

Koha.net - 14.06.2018

Një aktore dhe prezantuese kuvajtiane u pushua nga puna në transmetim direkt. Amal Al Awadhi po prezantonte një program me lojëra televizive, më herët gjatë kësaj jave, kur iu komunikua se ishte e ...

Prezantuesja shkarkohet nga puna në transmetim live, u vesh në mënyrë të papërshtatshme (VIDEO)

LajmiFundit - 12.06.2018

Një prezantuese lojrash televizive nga Kuvajti, është shkarkuar nga punë në një kanal televiziv shtetëror pasi shikuesit dyshohet se janë ankuar për veshjen të saj.