TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjykata merr një vendim për vrasjen aksidentale të 14-vjeçarit në Suharekë

Lajmi.net - 16.04.2018

Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë është shpallur vendimi fillestar për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës.

Vrau nipin 14-vjeçar në festë, habit motra: Ia plotësove dëshirat Edit

LajmiFundit - 16.04.2018

Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën disa ditë më parë në fshatin Mushtish ku një 14 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e goditjes me armë nga xhaxhai i tij.

Vrasja aksidentale në Suharekë: Gjykata i shqipton një muaj paraburgim xhaxhait

Gazeta Express - 16.04.2018

Të shtunën e javës që lamë pas, Naim Sopaj, nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjeçar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen.

Motra e 14-vjeçarit të vrarë aksidentalisht në Rahovec shkruan fjalë prekëse për xhaxhain

Tetova Sot - 16.04.2018

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten.

Policia jep detaje për vrasjen aksidentale të 14 vjeçarit në Suharekë

Lajmi.net - 15.04.2018

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje tjera për vrasjen e 14 vjeçarit në Mushtisht të Suharekës. I mituri ishte qëlluar nga xhaxhai i tij kur arma që po gjuante në një aheng, i ishte ...

Policia jep detaje për vrasjen tragjike të 14 vjeçarit në Mushtisht

Koha.net - 15.04.2018

Dje në Mushtisht, një aheng familjar u shndërrua në tragjedi. Naim Sopaj, xhaxhai i Edinit, kishte shtënë me armë në ajër por ajo iu bllokua dhe duke provuar ta zhbllokojë, ai e kishte plagosur veten ...

Suharekë: Festa që u kthye ne tragjedi, flasin familjarët dhe kanë një porosi /VIDEO

Lajmi.net - 14.04.2018

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë. Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar.

Ky është 14-vjeçari që u vra sot nga xhaxhai i tij (FOTO)

Tetova Sot - 14.04.2018

Dita e festës u shndërrua në ditë zie për familjen Sopaj, ku 14-vjeçari, E.Sopaj u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij, gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës.

Xhaxhai i vrau vëllain, motra befason me dedikimin: Je njeriu më i dashur për ne

BalkanWeb - 16.04.2018

Ngjarja e rëndë që ndodhi dje në fshatin Mushtisht, ku aksidentalisht xhaxhai vrau me armë nipin dhe u plagos vet, ka prekur shumë zemra. Festa familjare në Kosovë u kthye në tragjedi, pasi xhaxhai i ...