TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Enca Haxhia, pjesë e komedisë së dytë të Ermal Mamaqit

Mapo - 14.08.2019

Ermal Mamaqi duket se ka mbledhur rreth vetes për filmin e tij të dytë komedi emra mjaft të njohur. Një ndër to është zbuluar se do të jetë këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron miliona shikime në ...

Ermal Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri, ja kush e zëvendëson Elvana Gjatën

Durres Lajm - 13.08.2019

Pas suksesit të filmit komedi "Dy gisht mjaltë", Ermal Mamaqi do të sjellë një film të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë moderatori përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaqet me grupin e punës dhe ...

Pas suksesit të Dy Gisht Mjaltë, Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri

Mapo - 13.08.2019

Ermal Mamaqi, sikurse e ka bërë të ditur edhe më parë, do të sjellë për kinematë shqiptare një tjetër film komedi, pas suksesit të “Dy Gisht Mjaltë”. Përmes një fotografie të postuar në rrjetin ...

Zbulohen detajet e para nga filmi i ri i Ermal Mamaqit, pjesë të tij partneri i moderatores shqiptare (FOTO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Ermal Mamaqi njoftoi dje se ka nisur xhirimet e filmit më të ri që do të jetë një tjetër sukses. Moderatori i njohur publikoi dje një foto ku shfaqej me stafin e ri të filmit, ndërsa shkruante se së ...