TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Botasot - 11.02.2019

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin” Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me ...

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Gazeta Express - 11.02.2019

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me ...

Kejvina Kthella “çmend” fansat, publikon fotot me të brendshme

Java News - 11.02.2019

Velina e njohur Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e realizuara së fundmi. Biondina bukuroshe ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Kejvina Kthella në rolin e modeles, realizon foto veç me të brendshme

Lajmi.net - 10.02.2019

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, Kejvina Kthella, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e brendit Calvin Klein, shkruan lajmi.net.

Kejvina bën rolin e modeles, pozon me të brendshme

Telegrafi - 10.02.2019

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjetet sociale, përmes publikimit të fotografive që vënë në pah bukurinë e saj. Bukuroshja është bërë e popullarizuar falë angazhimit të saj në emisionin e ...

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Ina - 12.02.2019

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin” Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me ...

Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon foto e zhveshur dhe po bën namin… (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein. Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në ...

Kejvina bën rolin e modeles, pozon me të brendshme

Almakos - 10.02.2019

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjetet sociale, përmes publikimit të fotografive që vënë në pah bukurinë e saj. Bukuroshja është bërë e popullarizuar falë angazhimit të saj në emisionin e ...

Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon FOTO e zhveshur dhe po bën namin...

Botasot - 11.02.2019

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein. Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në ...

Kejvina bën rolin e modeles, pozon me të brendshme

Botasot - 10.02.2019

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjetet sociale, përmes publikimit të fotografive që vënë në pah bukurinë e saj. Bukuroshja është bërë e popullarizuar falë angazhimit të saj në emisionin “Xing ...

FOTOT: Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur

Gazeta Tema - 11.02.2019

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të brendshme. Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ...

Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara . Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të brendshme. Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ...