TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fatkeqësia e Mira Kazhanit dhe sulmet nga familja e Berishës dhe gazetarët e tyre, që nuk ia falin atë që u ka bërë!

Gazeta Tema - 16.04.2019

Gazetares Mira Kazhani i ka ndodhur një fatkeqësi, që mund t’i ndodhte kujtdo. Asaj i ka dalë para në autostradë një 17-vjeçar, ku ndalohet rreptësisht kalimi për kalimtarët.

Ku i çon Veliaj paratë e bashkisë? Adi Krasta 'vë me shpatulla pas muri' Mira Kazhanin

SOT - 16.04.2019

Gazetari Adi Krasta gjatë emisionit të tij ‘’A Show’’ ka thumbuar gazetaren Mira Kazhani. Krasta i është drejtuar nga ekrani Kazhanit duke i thënë: “Zonja Kazhani ku shkojnë paratë e bashkisë, a ...

Pasi i kujtoi vrasjet Sali Berishës, vjen përgjigjja e Shkëlzenit për Mira Kazhanin

SOT - 15.04.2019

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha është bërë pjesë e replikave të ndërsjellta midis babit të tij dhe gazetares Mira Kazhani. Në një satus në rrjetet sociale djali i ...

Flasin familjarët e 17-vjeçarit që shtypi gazetarja Mira Kazhani: Nuk na ka kontaktuar fare

Gazeta Express - 15.04.2019

Televizioni i nformativ, Fax News, ka dhënë detaje nga gjendja shëndetësore e Nertil Pëllumbit, 17-vjeçarit të aksidentuar në rrugë nga makina me të cilën po udhëtonte gazetarja Mira Kazhani.

Aksidenti në autostradë i Mira Kazhanit, publikohen emrat e vipave që e kanë mbështetur

SOT - 15.04.2019

Rreth një orë më parë gazetarja e njohur Mira Kazhani ka reaguar për herë të parë pas aksidentit në autostradë ku mbeti i plagosur një i ri. Kazhani i është pergjigjur sulmeve të Berishës duke ...

Berisha nxjerr foton: Ky është 17 vjeçari i aksidentuar nga gazetarja, po lufton me vdekjen (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një status në rrjetin sociale Facebook duke thënë se policia ia fshehu familjarëve aksidentin e djalit të tyre më shumë se një javë më parë ku u përplas në ...

Sali Berisha, po të përgjigjem publikisht për aksidentin

Gazeta Tema - 15.04.2019

Nga Mira Kazhani Sali Berisha, unë jam Mira Kazhani. Jam fëmijë i dy prindërve që kanë punuar me nder dhe s’kanë asgjë për të fshehur për fëmijën e tyre, flenë të qetë në darkë për mua.

Adi Krasta ‘vë me shpatulla pas muri’ Mira Kazhanin! E pyet se ku i çon Veliaj paratë e bashkisë

Gazeta Express - 16.04.2019

Gazetari Adi Krasta gjatë emisionit të tij ‘’A Show’’ ka thumbuar gazetaren Mira Kazhani. Krasta i është drejtuar nga ekrani Kazhanit duke i thënë: “Zonja Kazhani ku shkojnë paratë e bashkisë, a ...

Flasin familjarët e 17-vjeçarit që shtypi gazetarja Mira Kazhani: Nuk na ka kontaktuar fare

Botasot - 15.04.2019

Televizioni i nformativ, Fax News, ka dhënë detaje nga gjendja shëndetësore e Nertil Pëllumbit, 17-vjeçarit të aksidentuar në rrugë nga makina me të cilën po udhëtonte gazetarja Mira Kazhani.

17-vjeçari në koma, Kazhani: Ishte fatkeq, familja s’u interesua

Mapo - 15.04.2019

Nëntë ditë pas aksidentit të rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka reaguar gazetarja Mira Kazhani. Ajo në fakt i përgjigjet Sali Berishës, por ka folur pak edhe për djalin e aksidentuar.

Sali Berisha, po të përgjigjem publikisht për aksidentin

Java News - 15.04.2019

Nga Mira Kazhani Sali Berisha, unë jam Mira Kazhani. Jam fëmijë i dy prindërve që kanë punuar me nder dhe s’kanë asgjë për të fshehur për fëmijën e tyre, flenë të qetë në darkë për mua.

Flasin familjarët e 17-vjeçarit që shtypi gazetarja Mira Kazhani: Nuk na ka kontaktuar

LajmiFundit - 15.04.2019

Televizioni i nformativ, Fax News, ka dhënë detaje nga gjendja shëndetësore e Nertil Pëllumbit, 17-vjeçarit të aksidentuar në rrugë nga makina me të cilën po udhëtonte gazetarja Mira Kazhani.

Denoncimi te Berisha:17-vjecari i aksidentuar nga gazetarja,në koma

BalkanWeb - 15.04.2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në profilin e tij në facebook, se autoritetet i fshehën familjarëve të 17 vjecarit të aksidentuar nga gazetarja Mira Kazhani, ngjarjen.

"E dehur aksidentoi rëndë adoleshentin", Mira Kazhani nxjerr prapaskenat e rënda dhe flet për personat që ka ...

SOT - 15.04.2019

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaron se gazetarja Mira Kazhani, para pak ditësh aksidentoi një 17-vjeçar, i cili vijon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mira Kazhani del blof, flasin familjarët e 17-vjeçarit që shtypi me makinë

SOT - 16.04.2019

Janë zbuluar detaje nga gjendja shëndetësore e Nertil Pëllumbit, 17-vjeçarit të aksidentuar në rrugë nga makina me të cilën po udhëtonte gazetarja Mira Kazhani.

Berisha nxjerr fotot: 17-vjeçari i aksidentuar nga Mira Kazhani, në koma

LajmiFundit - 15.04.2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy foto të një të riu, për të cilin shkruan se është Nërtil Pëllumbi, 17-vjeçari që u aksidentua nga Mira Kazhani.

Mira Kazhani i lëshohet Sali Berisha: Po të përgjigjem publikisht për aksidentin

Gazeta Express - 15.04.2019

Sali Berisha, unë jam Mira Kazhani. Jam fëmijë i dy prindërve që kanë punuar me nder dhe s’kanë asgjë për të fshehur për fëmijën e tyre, flenë të qetë në darkë për mua.

E aksidentoi gazetarja në autostradë, mësohet identiteti i 17 vjeçarit… po lufton me vdekjen në spital!

Gazeta Express - 15.04.2019

Mbi një javë më parë, gazetarja Mira Kazhani aksidentoi në autostradën Tiranë- Durrës një person, identiteti dhe mosha e të cilit nuk u bë publike nga ana e policisë.

Mira Kazhani-Berishës: Kundër teje që më 1997, më sulmon si njeri

BalkanWeb - 15.04.2019

Gazetarja Mira Kazhani i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili publikoi sot foto të djalit të aksidentuar nga ana e saj. Berisha citoi familjarë të djalit dhe tha se Kazhani ka qenë ...

Berisha publikon denoncimin: Si e gjetëm në koma kushëririn që aksidentoi gazetarja

Top Channel - 15.04.2019

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në facebook, foton, emrin dhe të dhënat rreth gjendjes shëndetësore, të një 17-vjeçari. Sipas Berishës 17-vjeçari është personi që u ...

Djali në koma, Mira Kazhani reagon për herë të parë për aksidentin

Albeu.com - 15.04.2019

Pas disa ditësh ka reaguar edhe gazetarja Mira Kahani pas aksidentit që pati me një të ri i cili ndodhet në koma. Kazhani i është përgjigjur ish-kryeminsitrit Sali Berisha, i cili publikoi sot foto ...

Berisha nxjerr fotot: 17-vjeçari i aksidentuar nga Mira Kazhani, në koma

Antpress - 16.04.2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy foto të një të riu, për të cilin shkruan se është Nërtil Pëllumbi, 17-vjeçari që u aksidentua nga Mira Kazhani.

Mira Kazhani i përgjigjet Berishës: Jam e pafajshme, do jetoj më gjatë se ti…

LajmiFundit - 15.04.2019

Mira Kazhani i është përgjigjur kryeministrit Sali Berisha pas denoncimit të bërë sot dhe jo vetëm nga ky i fundit për përpjekjet sipas tij të gazetares për të fshehur të vërtetën e aksidentit të pak ...

Aksidenti në autostradë/ Gazetarja i përgjigjet Berishës: Jam pa faj, pyet Zenin po s’besove

Top Channel - 15.04.2019

Pasi ish-kryeministri Sali Berisha, publikoi sot foto të djalit të aksidentuar nga gazetarja Mira Kazhani, duke cituar dhe familjarët se Kazhani ka qenë në timon e dehur, ka reaguar kjo e fundit.