TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mandzukic drejt Bayernit

Gazeta Express - 14.08.2019

Sulmuesi kroat dëshiron të largohet nga Juventusi këtë verë dhe mund të kthehet në Gjermani tek Bayern Munichu. Atë e do edhe Borussia Dortmundi në Bundesliga Mario Mandzukic është njëri prej ...

Mandzukic refuzon Sevillan, dëshiron vetëm këtë skuadër

Lajmi.net - 14.08.2019

Për reprezentuesin kroat këtë verë, ka pasur disa oferta, përfshirë edhe skuadra të mëdha evropiane. Skuadra spanjolle Sevilla, është e fundit nga një seri klubesh që po kërkojnë 33 vjeçarin, por ...

Mandzukic refuzon Sevillën, kërkon transferimin te Bayerni

Telegrafi - 14.08.2019

“Duhet të largojë gjatë lojtarë nga lista e Ligën e Kampionëve”, raportohet të ketë thanë trajneri i Maurizio Sarri. Italianët menjëherë filluan të kërkojnë emrat e gjashtë futbollistëve dhe sipas ...