TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Lajmi.net - 13.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ...

Adelina Tahiri e mësuar me luks, zbulohet shifra e unazës së fejesës (Foto)

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE – Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri fejesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov.

Adelina Tahiri e mësuar me luksin, zbulohet shifra e lartë e unazës së saj me të cilën u propozua për fejesë (Foto)

Telegrafi - 12.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri martesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov.

Këngëtarja shqiptare mban orë që kushton 13 mijë euro (Foto)

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE – Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse.

Ja sa ka kushtuar unaza e fejesës së Adelinës me biznesmenin maqedonas?!

Ina - 12.01.2018

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Së fundmi përmes një fotografie mësohet se vlera e unazës së fejesës kushton hiç më pas se 5.360 euro.

Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit

Albeu.com - 12.01.2018

Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në Vjenë, duke treguar edhe unazën super të shtrenjtë.

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

Gazeta Express - 12.01.2018

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet ...

Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO)

Zhurnal - 12.01.2018

Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO) Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.Kjo për faktin se lidhja e saj ...

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Ina - 13.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ...

Adelina Tahiri e mësuar me luksin, zbulohet shifra e lartë e unazës së saj me të cilën u propozua për fejesë (Foto)

Almakos - 12.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri martesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov.

Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

Java News - 12.01.2018

Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse.

Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit

LajmiFundit - 12.01.2018

Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në Vjenë, duke treguar edhe unazën super të shtrenjtë.

Pasi u martua me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra euroshe

Telegrafi - 11.01.2018

Pas martesës me biznesmenin, Adelina Tahiri duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar. Këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por ...

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit”

Zhurnal - 11.01.2018

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit” Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike ...

Adelina, emër premtues për skenën muzikore

Zhurnal - 11.01.2018

Adelina, emër premtues për skenën muzikore Me prejardhje nga Kosova, por jeton në Australinë e largët. Është kjo këngëtarja e re Adelina Ademi, e cila së fundi ka debutuar me këngën “Secrets”.

Pasi u martua, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra eurosh

LajmiFundit - 11.01.2018

Adelina Tahiri gjithmonë ka qene nder vajzat me te kuruara te ekranit dhe gjithmonë ka patur një jetë të mirë përsa i përket gjendjes ekonomike. Fotot e këngëtares se famshme bien në sy dhe shpesh ...

Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit

Lajmi.net - 11.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga ...

Adelina Tahiri me orë 13 mijë euro! (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.01.2018

Adelina Tahiri gjithmonë është komentuar për jetën luksoze që bën. Duke qenë në gjendje të mirë financiare, këngëtarja nga Shkupi nuk i ka kursyer vetes asnjëherë veshjet, aksesorët apo makinat më të ...

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri (Foto)

Telegrafi - 11.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha ...

Adelinës ia blejnë orën që kushton mbi 13 mijë euro, shikojeni foton

Gazeta Express - 11.01.2018

Adelina Tahiri para pak ditësh u martua me biznismenin ...

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Zhurnal - 13.01.2018

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë.

Pasi u martua me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra euroshe

Almakos - 11.01.2018

Pas martesës me biznesmenin, Adelina Tahiri duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar. Këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por ...

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit”

Ina - 11.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga fansat.

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri (Foto)

Almakos - 11.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha ...

Kush po e shoqëron Adelina Tahirin në Bullgari? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ...

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri (FOTO)

Lajm - 11.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha ...

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Lajm - 13.01.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ...