TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryemadhi i premton Pelosit: Do ta bëjmë Shqipërinë të fortë

Java News - 16.05.2019

Gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar edhe kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin.

"Po hanin byrek dhe për pak i përzura", deputeti i ri iu nxjerr 'të palarat' Metës dhe Kryemadhit: ...

SOT - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

Kryemadhi takim me zyrtaren e DASH, ndan shqetësimet e Shqipërisë

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Shkoi në SHBA për takime të rëndësishme, gazetari ‘kap mat’ Kryemadhin: Nuk duhet lider i fortë, por…

SOT - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

Kryemadhi i premton Pelosit: Do ta bëjmë Shqipërinë të fortë

Botasot - 16.05.2019

Gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar edhe kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin.

Monika Kryemadhi në SHBA, e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”

Botasot - 15.05.2019

WASHINGTON: Kryetar ja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi prej dy ditesh ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Kryemadhi është e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of ...

Deputeti i PD-së: Ishte një kohë që Monika dhe Meta hanin byrekë dhe unë i përzija nga lokali, sot janë miliarderë

Gazeta Tema - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

A do pranonit një takim me Kryemadhin në vend të Bashës? Rama surprizon me përgjigjen: Mungon vetëm një...

SOT - 14.05.2019

Prej më shumë se një ore, kryeministri Edi Rama po zhvillon nga kryeministria një konferencë më gazetarët. Rama i është përgjigjur shumë pyetjeve, por njërës prej tyre vendosi mos t’i japë përgjigje.

Kryemadhi merr pjesë në mbledhjen vjetore të Kongresit amerikan

BalkanWeb - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Kryemadhi është e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

“Përgjigjja për zonjën Kryemadhi është mospërgjigjja”

Java News - 14.05.2019

Teksa kryeministri Edi Rama i bën thirrje Partisë Demokratike për t’u ulur në dialog, duket se për LSI dhe lideren e saj Monika Kryemadhi nuk ka të njëjtën ftesë.

Kryemadhi takon zyrtaren amerikane, ndan shqetësimet mbi situatën e rëndë

LajmiFundit - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim zyrtar në Departamentin Amerikan të Shtetit me Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi takon zyrtaren e DASH dhe i tregon shqetësimin madhor të LSI

SOT - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi në SHBA: Ja propozimi i opozitës për qeverinë tranzitore

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

Kryemadhi në SHBA: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza

BalkanWeb - 16.05.2019

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. Me një shënim në “Facebook”, Kryemadhi shprehet se në ...

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

Java News - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

La vetëm Bashën në protestë, zbulohet pse udhëtoi drejt SHBA Kryemadhi

LajmiFundit - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet në Washington në një vizitë pune, sipas zyrës së shtypit të kësaj force politike.

Kryemadhi me zyrtaren e DASH-it: Shqipëria në moment tepër delikat

Botasot - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

“Ka mundësi ta mbyllësh gojën”, Kryemadhi ‘trondit’ me propozimin e opozitës për qeverinë tranzitore/ Ka dy fjalë edhe ...

SOT - 15.05.2019

Gjatë intervistës për televizionin “Nova” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar programin dhe propozimin e opozitës për qeverinë tranzitore.

Mungoi në protestë, Kryemadhi zbulon detajet pse ndodhet në SHBA

SOT - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet në Washington në një vizitë pune, sipas zyrës së shtypit të kësaj force politike.

Kryemadhi takime në DASH: Situata e rëndë politiko-sociale në Shqipëri

Medial - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi në SHBA: Propozimi i opozitës për qeverinë tranzitore

Durres Lajm - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

Kryemadhi në SHBA, takime me senatorë dhe kongresmenë

Medial - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi në SHBA: Kemi gati strategjinë për të nxjerrë Shqipërinë nga kriza

Gazeta Express - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në një vizitë në SHBA, ndërsa gjatë një interviste për televizionin “Nova” ka folur për aksionin dhe programin opozitar.

Kryemadhi në SHBA: Përgjegjës për krizën jemi ne, klasa politike

Mapo - 15.05.2019

Zyra e shtypit pranë LSI, informoi për vizitën e kryetares Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryemadhi ndodhet në SHBA për të marrë pjesë në Forumin e ish-kongresmenëve dhe ...

Kryemadhi në SHBA, LSI: U takua me senatorë dhe kongresmenë

Java News - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi në SHBA, merr pjesë në mbledhjen vjetore të Kongresit amerikan

Gazeta Express - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune, e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi në Washington, takim me liderin e grupimit Republikan

Botasot - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Në njoftimin për shtyp, LSI thotë se Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US ...

Kryemadhi në SHBA, takime me senatorë dhe kongresmenë

Ina - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.