TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohet plani ogurzi i Edi Ramës për të shpëtuar karrigen dhe ‘kokën’ e tij!

Ina - 16.05.2019

Që nga protesta e e parë e madhe e 16 shkurtit, lideri i opozitës Lulzim Bashan në thirrjet e tij për të rrëzuar Edi Ramën dhe klanin e tij korruptivo-kriminal, nuk ka lënë asnjëherë jashtë anëtarët ...

Opozita i ka futur emrin në 'Dosjen 184', Ulsi Manja tregon kur do të përgjigjet

SOT - 15.05.2019

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja i cili nga opozita përmendet si i përfshirë në dosjen 184, e cila ka të bëjë me zgjedhjet në Dibër. I ftuar në studion e lajmeve të RTV Ora, Manja tha se ...

Ulsi Manja: S'kemi tagrin të shtyjmë 30 qershorin, PD në kohë të regjistrojë kandidatët

Botasot - 15.05.2019

Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja, i ftuar në studion e lajmeve të RTV Ora ka shpjeguar se nuk kanë tagrin të shtyjnë zgjedhjet e 30 qershorit.

A do të shtyhen zgjedhjet? Përgjigjet Ulsi Manja

SOT - 15.05.2019

Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja ka shpjeguar se nuk kanë tagrin të shtyjnë zgjedhjet e 30 qershorit. Ndërsa shpjegoi arsyet pse u shtynë zgjedhjet lokale në 2007.

Propozimi i deputetit të PS: Është koha për një protestë paqësore kundër marrëzisë politike

Gazeta Tema - 15.05.2019

Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja, deklaroi se PD-ja është ende në kohë që t’i regjistrojë kandidatët e saj. I ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora, Manja theksoi se marrëzia e protestave të ...

Protestat e opozitës, Manja: Jemi për dialog, jo për pazare

Java News - 16.05.2019

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja, i ftuar në studio televizive tha se qeveria ka qenë gjithmonë e gatshme për të dialoguar me opozitën, por pa shkelur ...