TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli i Chelseat i këndon Hazardit: Eden, duam që ti të qëndrosh

Botasot - 16.05.2019

Ylli i Chelseat, Ruben Loftus-Cheek ka qenë duke i kënduar Eden Hazardit para fytyrës në dhomat e zhveshjes: ‘’Eden Hazard, duam që ti të qëndrosh’’, në mënyrë për ta bindur anësorin belg të mos ...

Lojtari i Chelseat i këndon Hazardit në zhveshtore: Eden, duam që ti të qëndrosh këtu

Gazeta Express - 16.05.2019

Mesfushori Ruben Loftus-Cheek ka qenë duke i kënduar Eden Hazardit para fytyrës “Eden Hazard, dëshirojmë që ti të qëndrosh”, në mënyrë që ta bindë yllin belg të mos transferohet në Real Madrid.

Loftus-Cheek i ka kënduar Hazardit, “Eden, duam të qëndrosh” për ta mbajtur te Chelsea

Telegrafi - 16.05.2019

Ruben Loftus-Cheek ka kënduar në kor në Stamford Bridge “Eden Hazard, duam të qëndrosh”, në përpjekje për ta bindur belgun që të qëndrojë te Chelsea. Mesfushori ofensiv është lidhur me një kalim te ...

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

Top Channel - 15.05.2019

Chelsea nuk do të presë fundin e sezonit dhe finalen e Europa League për të nisur ndryshimet në skuadër dhe këtë do ta fillojë nga pankina. Blutë e Londrës me të gjitha gjasat do të shkarkojnë ...

Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard

Albeu.com - 15.05.2019

Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin , ai tashmë ka frikë se Chelsea mund ta mbajë atë edhe për një vit deri në vitin 2010 për shkak të bllokimit që ...

Lampard zëvendëson Sarrin te Chelsea

Koha.net - 15.05.2019

Frank Lampard raportohet se do të zëvendësojë Maurizio Sarrin te Chelsea këtë verë. Ish-lojtari i “Bluve”, sipas “Sport Mediaset”, është i preferuari i klubit për ta zëvendësuar italianin që nuk ka ...

Loftus-Cheek: Ne duam që Hazard të qëndrojë

Botasot - 15.05.2019

E ardhmja e Eden Hazard në Chelsea mbetet e pasigurt – por mesazhi i shokut të tij është i prerë dhe i qartë: “Të gjithë duam që ai të qëndrojë”. 28-vjeçari ka qenë i lidhur me një transferim prej ...

Anglezët të sigurt: Sarri largohet nga Chelsea, e presin në Itali

BalkanWeb - 15.05.2019

Siguroi një vend në Champions dhe është në garë për të fituar trofeun e Ligës së Europës. Nëse do t’ia dilte, ky do të ishte I rëndësishëm, por jo i mjaftueshëm për të shpëtuar pankinën e Maurizio ...

Hudson-Odoi e kërkon numrin 10-të pas kalimit të Hazardit te Reali

Telegrafi - 15.05.2019

Eden Hazard po i kalon momentet e fundit si lojtar i Chelseat, pasi thuhet se pas finales së Ligës së Evropës do të transferohet te Real Madrid, që është një ëndërr për belgun.

Hudson-Odoi e do fanellën me numër dhjetë të Hazardit në Chelsea

Gazeta Express - 15.05.2019

Callum Hudson-Odoi dëshirën të qëndrojë në Chelsea, veçanërisht pasi që Chelsea i ka premtuar se do të bëhet lojtari kryesor i skuadrës nëse Eden Hazardi largohet gjatë afatit kalimtar të verës, kur ...

Ish-ylli i Chelseat, i habitur që Sarri s’është shkarkuar ende

Gazeta Express - 15.05.2019

Ish-mbrojtësi i Chelseat, Wayne Bridge, ka thënë se ai është shumë i habitur që Maurizio Sarri ende nuk është shkarkuar nga pozita e trajnerit në Stamford Bridge.

Sarri do të largohet nga Chelsea

Koha.net - 15.05.2019

Tekniku italian Maurizio Sarri nuk do të jetë trajner i skuadrës së Chelseat për edicionin e ardhshëm. "Gazzetta dello Sport", shkruan të mërkurën se Sarri do të shkarkohet nga posti i trajnerit te ...

Loftus-Cheek synon të bëhet lider i Chelseat, siç ishte Terry

Koha.net - 15.05.2019

Roben Loftus-Cheek dëshiron të shkojë hapave të John Terryt dhe të shndërrohet në lider të skuadrës së Chelseat. Mesfushori i Anglisë e ka përcjellë nga afër ish-kapitenin e Chelseat, Terry, pasi ...

"Mos më bëj të qaj", postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

Botasot - 14.05.2019

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë.

Lampardi e këshillon Chelsean ta shesë Hazardin

Gazeta Express - 14.05.2019

Ish-mesfushori legjendar i Chelseat, Frank Lampard, e ka këshilluar klubin londinez që t’i respektojë dëshirat e Eden Hazardit kur vjen fjala te afati kalimtar i verës.

Ish-lojtari i Chelseat i befasuar që Sarri është ende në krye të londinezëve

Zeri - 14.05.2019

Ish-mbrojtësi i Chelseat, Wayne Bridge thotë se është i befasuar që Maurizio Sarri është ende në krye të klubit londinez pas një edicioni indiferent, transmeton zeri.info Strategu italian e mbylli ...

Chelsea dhe Reali nuk kanë marrëveshje për çmimin e Hazardit

Telegrafi - 14.05.2019

Raportimet se Chelsea dhe Real Madridi kanë arritur marrëveshje për çmimin e Eden Hazard, janë përgënjeshtruar nga mediat belge. HLN bën të ditur se dy klubet janë larg arritjes së marrëveshjes për ...

Azpilicueta: Chelsea duhet t’i respektojë vendimet e Hazard

Telegrafi - 14.05.2019

Kapiteni i Chelseas, Cesar Azpilicueta, ka thënë e klubi duhet ta respektojë vendimin e Eden Hazard që të largohet nga Stamford Bridge, gjersa po përgatiten për finalen e Ligës së Evropës ndaj ...

Reali bën gati skuadrën e ëndrrave për sezonin e ardhshëm, ja kur pritet të zyrtarizohet Hazard

Durres Lajm - 14.05.2019

Eden Hazard te Reali i Madridit. Është çështje ditësh, por gazeta “L’Equipe” e ka veshur belgun me fanellën e skuadrës “galaktike”. Palët duket se kanë arritur marrëveshjen dhe zyrtarizimi do të ...

Sarri drejt shkarkimit nga drejtimi i Chelsea-t, do ta zëvendësojë një legjendë

SuperSport - 15.05.2019

Maurizio Sarri me shumë gjasa nuk do të mbetet trajner i Chelsea-t pas përfundimit të sezonit. Blutë e Londrës pritet ta shkarkojnë italianin për të rikthyer në stadiumin “Stamford Bridge” një ...

Sarri i thotë lamtumirë Chelseat

Botasot - 15.05.2019

Tekniku italian Maurizio Sarri nuk do të jetë trajner i skuadrës së Chelseat për edicionin e ardhshëm. Gazzetta dello Sport shkruan të mërkurën se Sarri do të shkarkohet nga posti i trajnerit të ...

“Mos më bëj të qaj”, postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

Tetova Sot - 14.05.2019

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë.

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

Portalb - 15.05.2019

Frank Lampard ishte fillimisht një ide në harkun e sezonit plot oshilacione të Chelsea, por në korridoret e pushtetit në ekipin londinez po transfiormohet në një negociatë zyrtare.