TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prokuroria hetim pasurisë së Emiliano Shullazit

LajmiFundit - 06.12.2018

Transferohet në Prokurorinë e Tiranës përplasja mes Emiliano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqja. Pavarësisht se është dëshmitar i mbrojtur i drejtësisë, Ylvi Beqja është edhe vetë në hetim, pasi ka ...

Ylvi Beqaj sërish në prokurori, nis hetimi pasuror për Emiliano Shullazin

Java News - 06.12.2018

Me statusin e dëshmitarit të mbrojtur Ylvi Beqaj, biznesmeni që me dëshminë e tij çoi në burg Emiliano Shullazin dhe bandën e tij, këtë të enjte është paraqitur në prokurorinë e Tiranës për të dhënë ...

“Shullazi”, Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Top Channel - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...

Gjygji “Shullazi”, flet biznesmeni Ylvi Beqja

RTSH - 06.12.2018

Prokuroria po heton për pastrim parash Emiljano Shullazin, i cili është dënuar me 14 vite burg si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, nërsa duket se dëshmitar kyç në këtë proces të ri do të ...

Gjyqi për Emiljano Shullazin, Prokuroria shton edhe një tjetër akuzë

SOT - 06.12.2018

Prokuroria po heton për pastrim parash Emiljano Shullazin, i cili është dënuar për 17 vite burg si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal Ndërkohë edhe në këtë seancë ka mbërritur dhe biznesmeni ...

Akuzat për pastrim parash/ Ylvi Beqja dëshmon kundër Shullazit

Durres Lajm - 06.12.2018

Biznesmeni Ylvi Beqja është rikthyer në prokurorinë e Tiranës, këtë herë për të dëshmuar në kuadër të një hetimi të ri ndaj Emiljano Shullazit. Me ndryshimet e reja ligjore janë Prokuroritë e ...

“Shullazi”, Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Botasot - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...

‘Shullazi’/ Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Mapo - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja, u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...