TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksidenti në Gjorçe Petrov, protestojnë banorët

Alsat - 16.04.2018

Banorët e komunës së Gjorçe Petrovit kanë paralajmëruar protesta të reja për pasdite për shkak të incidentit të mbrëmshëm kur një fëmijë u lëndua rëndë si pasojë e goditjes me makinë gjatë kalimit të ...

Banorët e Gjorçes të revoltuar, kërkojnë më shumë siguri në komunikacion

Zhurnal - 16.04.2018

Banorët e Gjorçes të revoltuar, kërkojnë më shumë siguri në komunikacion Shkup, 16 prill - Banorët e lagjes së Gjorçe Petrovit të revoltuar nga aksidenti në të cilin një fëmije 10 vjeçar u goditë nga ...

Sonte përsëri protesta në Gjorçe Petrov

Almakos - 16.04.2018

Banorët e lagjes Gjorçe Petrov do të dalin sot përsëri në protesta në ora 18:00. Protestat ndërmerren për shkak të aksidentit që shkaktoi pasoja tek një fëmijë 10 vjeçarë.

Zbulohet personi i cili e ka shkelur me veturë 10-vjeçarin në Gjorçe Petrov

Portalb - 16.04.2018

Vetura me të cilën është shkelur dje fëmija 10-vjeçar rreth orës 18 e 30 në rrugën “Boris Sarafov” është vozitur nga J.J. (46) nga Shkupi, marka e veturës është “Opel Astra”, transmeton Portalb.mk.

Identifikohet personi që me makinë mbrëmë goditi 10 vjeçarin në Lagjen e Gjorçes në Shkup

Ina - 16.04.2018

Ministria e Brendshme theksoi sot se ka identifikuar personin që goditi me makinën një fëmijë 10 vjeçar në një nga rrugët më të frekuentuara të lagjes Gjorçe Petrov, informon INA.

Është stabilizuar gjendja e fëmijës së shtypur me veturë në Gjorçe Petrov

Telegrafi - 16.04.2018

Javorja Fokus raporton se gjendja e fëmijës 10 vjeçare, i shtypur mbrëmë me veturë, është e qëndrueshme, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas mjekut Aleksandar Çaprevski, fëmija ka pësuar plasaritje në ...

Fëmija që është shkelur në Gjorçe Petrov është në gjendje stabile

Portalb - 16.04.2018

Nga Klinika e Neurologjisë thonë se është në gjendje stabile fëmija 10-vjeçar që dje u godit nga një veturë në rrugën “Boris Sarafov” të Komunës së Gjorçe Petrovit.

Tensionet dhe bllokim të rrugës në Gjorçe Petrov të Shkupit, policia largohet/VIDEO

Ina - 15.04.2018

Banorët e lagjes së Gjorçe Petrovit të revoltuar nga aksidentimi i një fëmije 10 vjeçar kanë bllokuar me makinat e tyre rrugën “Boris Serafov”, ku ndodhi aksidenti.

Skandaloze/ Qytetari maqedonas fyen policët në sy/VIDEO

Ina - 15.04.2018

Në protestën e banorëve të Gjorçe Petrov nuk kanë munguar sulmet verbale dhe fyerjet ndaj policisë. “Këtu do të ju rrahim, të q…, k…”, kanë qenë disa nga fyerjet e rënda ndaj policisë, ndaj një ...

Aksidentohet një fëmijë në Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët bllokojnë rrugën: Do të djegim gjithë…/VIDEO

Tetova Sot - 15.04.2018

Banorët e lagjes Gjorçe Petfov të Shkupit kanë bllokuar rrugët dhe janë revoltuar pasi që një fëmijë10 vje[ar është përplasur sonte nga një makinë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Boris Sarafov”, kur ...

Shkup: Banorët e Gjorçe Petrovit gati të përleshen me policinë për shkak te një aksidenti (VIDEO)

Tetova Sot - 15.04.2018

Sonte në lagjen Gjorçe Petrov është aksidentuar një fëmijë nga një veturë në shpejtësi të madhe. Banorët shumë të revoltuar kanë dalur në protesta dhe i kanë bllokuat rrugët.

Makina përplas fëmijën , banorët e Gjorçe Petrovit protestojnë

Portalb - 15.04.2018

Banorët e lagjes Gjorçe Petrov janë mbledhur të protestojnë para shkollës “Mirçe Acev”, pasi që një makinë përplasi një fëmijë të moshës 10 vjeçare në rrugën Boris Sarafov, njofton Radio MOF .

Shtypet me makinë një 10-vjeçar në Gjorçe Petrov, banorët mblidhen në protesta

Telegrafi - 15.04.2018

Në një aksident që ndodhi sot në orën 19:15 në rrugën “Boris Sarafov” në lagjen Gjorçe Petrov në Shkup, është lënduar një fëmijë rreth moshës 10-vjeçare.

Sonte protestohet në Gjorçe Petrov

Flaka - 16.04.2018

Banorët e lagjes Gjorçe Petrov do të dalin sot përsëri në protesta në ora 18:00. Protestat ndërmerren për shkak të aksidentit që shkaktoi pasoja tek një fëmijë 10 vjeçarë.

Identifikohet personi që me makinë mbrëmë goditi 10 vjeçarin në Lagjen e Gjorçes në Shkup

Tetova Sot - 16.04.2018

Ministria e Brendshme theksoi sot se ka identifikuar personin që goditi me makinën një fëmijë 10 vjeçar në një nga rrugët më të frekuentuara të lagjes Gjorçe Petrov.

Aksidentohet një fëmijë në Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët bllokojnë rrugën: Do të djegim gjithë…/VIDEO

Ina - 15.04.2018

Banorët e lagjes Gjorçe Petfov të Shkupit kanë bllokuar rrugët dhe janë revoltuar pasi që një fëmijë10 vje[ar është përplasur sonte nga një makinë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Boris Sarafov”, kur ...