TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Antonio Valencia do të largohet nga Manchester United

Botasot - 13.01.2019

Sipas The Mirror, futbollisti Antonio Valencia planifikon që ta braktisë skuadrën Manchester United, në fund të këtij sezoni. Pas 10 vitesh stazh në këtë skuadër, Valencias pritet t’i skadojë ...

Interi fillon bisedimet me Valencian

Telegrafi - 12.01.2019

Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë ...

Valencia në bisedime me gjigantin italian

Koha.net - 12.01.2019

Antonio Valencia synon të largohet nga Old Traffordi në verë, pasi edhe i skadon kontrata me Manchester Unitedin. Mediat britanike raportojnë se mbrojtësi i Unitedit tashmë ka nisur bisedimet me ...

Interi fillon bisedimet me Valencian

Almakos - 13.01.2019

Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë ...

Valencia në bisedime me gjigantin italian

Lajm - 12.01.2019

Antonio Valencia synon të largohet nga Old Traffordi në verë, pasi edhe i skadon kontrata me Manchester Unitedin. Mediat britanike raportojnë se mbrojtësi i Unitedit tashmë ka nisur bisedimet me ...