TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Renditja e “France Football”, kjo është skuadra më e dashur në botë

BalkanWeb - 12.02.2019

Reali i Madridit është klubi më i dashur nga tifozët dhe si i tillë, ai me influencën në të madhe në botën e futbollit. Nuk është një suprizë për trofetë që ka fituar dhe historinë e tij, por tani ...

Ja cilat janë 10 klubet më të mëdha në botë

Alsat - 12.02.2019

Real Madrid është zgjedhur nga revista e njohur franceze, “France Football”, si klubi më i madh në botë. Për muajin shkurt kjo revistë publikoi listën me 10 klubet më të mëdha të botës ku dy klubet ...

“France Football” liston 10 klubet më të mira në botë

SuperSport - 12.02.2019

Revista prestigjioze franceze, “France Football”, publikoi listën e skuadrave që i konsideron më të më të mira të botës, aktualisht. Janë analizuar 85 klube deri në detajin më të vogël, ndërkohë që ...

Kush është klubi më i mirë i Evropës. Përgjigjet “France Football”

Top Channel - 12.02.2019

Revista “France Football” publikon të mërkurën një listë me ato që i konsideron si ekipet më të mira të botës aktualisht. Në bazë të disa kritereve siç janë futbollistët e këtyre klubeve, historia, ...

France Football: Ky është klubi më i madh në botë

Lajmi.net - 12.02.2019

Real Madrid ka marrë një lajm fantastik në këtë muaj. Real Madrid është zgjedhur nga revista e njohur franceze, France Football, si klubi më i madh në botë.

​Real Madridi zgjidhet klubi më i madh në botë

Gazeta Express - 12.02.2019

Real Madridi është emëruar klubi më i madh i futbollit në botë nga revista franceze e futbollit, France ...

France Football zgjedh klubet më të mëdha në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

Telegrafi - 11.02.2019

Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë ...

France Football zgjedh klubet më të mira

Zeri - 11.02.2019

Gazeta prestigjioze franceze, France Football, i ka zgjedhur 10 klubet më të mira të botës, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info. Kriteret për zgjedhje ka qenë të shumta: vlera e futbollistit ...

‘France Football’ ka publikuar listën me 10 skuadrat më të mira në historinë e futbollit

Lajmi.net - 11.02.2019

Prestigjiozja franceze ‘France Football’ ka publikuar listën e skuadrave më të mira në historinë e futbollit. Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka ...

Renditja e “France Football”, kjo është skuadra më e dashur në botë

Medial - 12.02.2019

Reali i Madridit është klubi më i dashur nga tifozët dhe si i tillë, ai me influencën në të madhe në botën e futbollit. Nuk është një suprizë për trofetë që ka fituar dhe historinë e tij, por tani ...

"France Football" publikon 10 klubet më të mira në botë

Albeu.com - 12.02.2019

Revista prestigjioze franceze, "France Football", publikoi listën e skuadrave që i konsideron më të më të mira të botës, aktualisht. Janë analizuar 85 klube deri në detajin më të vogël, ndërkohë që ...

“France Football” zgjedh ekipin më të mirë të futbollit

Koha.net - 12.02.2019

Revista “France Football” publikon të mërkurën një listë me ato që i konsideron si ekipet më të mira të botës aktualisht. Në bazë të disa kritereve siç janë futbollistët e këtyre klubeve, historia, ...

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

Almakos - 11.02.2019

Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë ...

“France Football” liston 10 klubet më të mira në Botë

InfoSport - 12.02.2019

Revista prestigjioze franceze, “France Football”, publikoi listën e skuadrave që i konsideron më të më të mira të botës, aktualisht. Janë analizuar 85 klube deri në detajin më të vogël, ndërkohë që ...