TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike

Albeu.com - 14.01.2018

Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë dhe videot pornografike që po qarkullojnë nëpër rrjete sociale kanë të bëjnë ...

Vajza e Figos, Daniela mohon të jetë pjesë e videove erotike

Telegrafi - 13.01.2018

Një skandal me pullë të kuqe mund ta trondiste, por Daniela Figo arriti shumë shpejt ta shpëtonte veten prej tij. Është fjala për vajzën 18-vjeçare të ish-futbollistit portugez, Luis Figo.

FOTOT: Vajza e Luis Figos, e përfshirë në një skandal me pullë të kuqe?

Gazeta Tema - 13.01.2018

Prej disa ditësh në rrjetet sociale qarkullon një video pornografike, në të cilën pretendohet se është vajza 18-vjeçare e Luis Figos, Daniela Figo. Pas përhapjes me shpejtësi të kësaj video, ka ...

Vajza e Figos, Daniela mohon të jetë pjesë e videove erotike

Almakos - 13.01.2018

Një skandal me pullë të kuqe mund ta trondiste, por Daniela Figo arriti shumë shpejt ta shpëtonte veten prej tij. Është fjala për vajzën 18-vjeçare të ish-futbollistit portugez, Luis Figo.

Përfshihet në një skandal me pullë të kuqe vajza e Luis Figos

Sportisot - 14.01.2018

Një skandal me pullë të kuqe mund ta trondiste, por ajo arriti shumë shpejt ta shpëtonte veten prej tij. Po flasim për Daniela Figon, vajzën 18-vjeçare të ish-yllit të Barcelonës, Realit dhe Interit, ...