TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deti i trazuar nxjerr në breg një sasi të madhe droge në Abruzzo

ABC News - 17.07.2017

Policia italiane ka nisur hetimet për të zbuluar vendin nga janë nisur pakot e mëdha me marijuanë, të cilat deti i trazuar i ka nxjerrë në breg, në Abruzo.

Bregu i detit i mbushur me 350 mijë euro drogë, italianët: Erdhën nga Shqipëria

LajmiFundit - 17.07.2017

Në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi mëngjesin e sotëm janë gjetur pako plot me lëndë narkotike, marijuanë duke shokuar banorët.

Pako me drogë në bregdetin italian, dyshohet se vinin nga Shqipëria

SOT - 17.07.2017

Banoret e zonës së Montesilvanos Francavilla al Mare dhe Silvi janë befasuar mëngjesin e sotëm kur janë përballur me një pamje jo të zakonshme. Pako plot me lëndë narkotike, marijuanë kanë mbushur ...

“Vijnë nga Shqipëria, skafi e ka humbur rrugës ngarkesën”! Bregdeti italian mbushet me drogë

Durres Lajm - 17.07.2017

Mëngjesin e sotëm në bregdetin italian kanë dalë pako të shumta me lëndë narkotike të llojit marijuanë. Më konkretisht plazhet në Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi janë mbushur ditën e ...

Pakot me drogë nga Shqipëria mbushin bregun italian

Koha.net - 17.07.2017

Disa pako plot me lëndë narkotike, marijuanë kanë mbushur bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi. Banorët e zonës janë befasuar kur në mëngjes janë përballur me këtë ...

Deti nxjerr të "palarat" e Shqipërisë, bregdeti italian mbushet me pako droge

Albeu.com - 17.07.2017

Mëngjesin e sotëm në bregdetin Italian kanë dal pako të shumta me lëndë narkotike marijuana, më konkretisht plazhet Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi janë mbushur ditën e sotme me pako me ...